reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Pogodne kciuki zaciśnięte i czekam na dobre wieści :)

Nie wiem dlaczego ale wcześniej mogłam już wstawiać buźki i inne emotki a teraz znów mi kasuje :(
 
reklama
Fado 123 :) powiem Ci ze ja tez ciągle spotykam kobiety w ciąży albo słyszę o niej. Nie wiem czy to ja już taka wyczulona jestem czy wie tak tego namnozylo :)
Czekam na wyniki ale przez to że robiłam już betę wiele razy aż boję się wyników. Bo zawsze widziałam 0. Mam nadzieję że tym razem sobie nic nie wkrecilam
 
Nie mogę w to uwierzyć patrzac jedynie na tą liczbę. Kiedy do gina? Też jestem w szoku ze nie pokazało mocniej. Dziwne to. Może u mnie w moczu mało jest.
 
reklama
Do góry