reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Tak, takie bóle są raczej standardem. Ale lepiej dmuchać na zimne 😊.
Ja idę do lekarza w środę, to będzie już 7 TC (6+2). W piątek zrobiłam też betę, ale dopiero jutro odbiorę wynik.
Powiem Wam, że się denerwuję... Boję się czy wszystko ok. Co chwilę sprawdzam czy żadnego plamienia nie ma itd. Już się nie mogę doczekać tej środowej wizyty 😏
Jak dobrze Cię rozumiem! Też sprawdzam karmienie, szczególnie po mocniejszym kłuciu lub "skurczu ".
Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik bety!!
 
reklama
Hej Dziewczyny!
@paulahopsabeta ładnie rośnie, a te bóle to raczej normalne :) ale dobrze,że masz możliwość sprawdzić.

Ja się wczoraj naczytalam na forum o testach i też głupia zrobiłam rano:D oczywiście negatyw bo to 7dni przed @ Ale i tak smutno:)
 
Cześć dziewczyny , witam się po intensywnym weekendzie :) wyprawialiśmy urodziny naszej kruszynki, wiec bylo co robić.

Zerknelam ze kolejne kreseczki na testach. Wszystkim bardzo gratuluję! 🥰 Ja czekam na porobienie w piątek test poytywny w sobote juz negatyw.. @ powinna byc wczoraj ,ale nadal cisza.. wczoraj mialam dosc masywny bolesny skurcz, wiec jutro pojutrze powinno byc po wszystkim. Czekam na otwarcie nowego cyklu :)
 
A może masz torbiel? Torbiel daje takie same objawy i też produkuje hcg. Na innym forum nie raz dziewczyny były załamane, a u gina się okazywało, że to torbiel.
Cześć dziewczyny , witam się po intensywnym weekendzie :) wyprawialiśmy urodziny naszej kruszynki, wiec bylo co robić.

Zerknelam ze kolejne kreseczki na testach. Wszystkim bardzo gratuluję! [emoji3059] Ja czekam na porobienie w piątek test poytywny w sobote juz negatyw.. @ powinna byc wczoraj ,ale nadal cisza.. wczoraj mialam dosc masywny bolesny skurcz, wiec jutro pojutrze powinno byc po wszystkim. Czekam na otwarcie nowego cyklu :)
 
A może masz torbiel? Torbiel daje takie same objawy i też produkuje hcg. Na innym forum nie raz dziewczyny były załamane, a u gina się okazywało, że to torbiel.
Mialam 22 stycznia usg robione i lekarz zadnej torbieli nie znalazł.. więc wątpię.. cycki mnie ciagle ćmią, więc prog.wysoko musi być nadal.. ja juz mialam 3 takie biochemiczne ciążę . I kazda wygladala tak samo..
Przeczucie, ze jest sie w ciąży. Pobolewanie podbrzusza, mrowienie w cyckach - pozytywny test z kreską widoczna gołym okiem, a następnie w ciagu tygodnia mega skurcz na który nawet nospa nie pomaga, aż do łez, rzygania i rozwolnienia (ktorego nie miewam normalnie przed @) po skurczu odrazu @ jak z wiadra.. wczoraj już myslalam, ze to ten moment,ale skurcz byl za słaby. Czekam zatem na ten ostatnio. Mój mąż, ktory nie wiedział o testach, a widzial moment skurczu odrazu zapytał mnie "dzieje się to co wcześniej?" .. wiec klasycznie..
 
O kurde[emoji849]strasznie to przechodzisz. A co Twój gin na te ciążę biochemiczne?
Mialam 22 stycznia usg robione i lekarz zadnej torbieli nie znalazł.. więc wątpię.. cycki mnie ciagle ćmią, więc prog.wysoko musi być nadal.. ja juz mialam 3 takie biochemiczne ciążę . I kazda wygladala tak samo..
Przeczucie, ze jest sie w ciąży. Pobolewanie podbrzusza, mrowienie w cyckach - pozytywny test z kreską widoczna gołym okiem, a następnie w ciagu tygodnia mega skurcz na który nawet nospa nie pomaga, aż do łez, rzygania i rozwolnienia (ktorego nie miewam normalnie przed @) po skurczu odrazu @ jak z wiadra.. wczoraj już myslalam, ze to ten moment,ale skurcz byl za słaby. Czekam zatem na ten ostatnio. Mój mąż, ktory nie wiedział o testach, a widzial moment skurczu odrazu zapytał mnie "dzieje się to co wcześniej?" .. wiec klasycznie..
 
O kurde[emoji849]strasznie to przechodzisz. A co Twój gin na te ciążę biochemiczne?
Dopiero teraz wybralam ginekologa, ktory teraz bedzie monitorował caly proces starań i ciążę bo o ile jakas utrzymam. Wczesniej obijałam sie o różnych ginekologów. Poprzednia gin,ktora pomogla mi zajsc w ciaze z młodszym na te biochemiczne nie powiedziala nic szczególnego. Po pierwszej wizycie dala mi cloni kazala braz dodatkowo akard, ktory biore calutki czas, bo moje ogolne samopoczuciebpo nim jest duzo lepsze. I tyle.. tak juz jest.. czesto wystepuja ciaze biochemichne ,, zadna nadzwyczajna rzecz to nie jest..
 
Miejmy nadzieję, że ten ginekolog weźmie się porządnie za Ciebie. Który to już CS?
Dopiero teraz wybralam ginekologa, ktory teraz bedzie monitorował caly proces starań i ciążę bo o ile jakas utrzymam. Wczesniej obijałam sie o różnych ginekologów. Poprzednia gin,ktora pomogla mi zajsc w ciaze z młodszym na te biochemiczne nie powiedziala nic szczególnego. Po pierwszej wizycie dala mi cloni kazala braz dodatkowo akard, ktory biore calutki czas, bo moje ogolne samopoczuciebpo nim jest duzo lepsze. I tyle.. tak juz jest.. czesto wystepuja ciaze biochemichne ,, zadna nadzwyczajna rzecz to nie jest..
 
reklama
Do mnie juz okres zawital, caly dzien bardzo mnie bolal brzuch az w koncu sie ruszylo. 2 dni przed czasem wiec testu nawet uzyc nie zdazylam. No nic, staramy sie dalej, w marcu bede miala wizyte u gina i zobaczymy czy wszystko gra 🙂
 
Do góry