reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
Dziewczyny...Na_Ratunek to po prostu Troll.....obrzydliwy troll bawiący się i żerujący na cudzym nieszczęściu....ja niestety miałąm z nią "przyjemność" na wątki Wiwat maj. Staraczki majowe 2013. Jak macie ochotę poczytajcie sobie od strony 96.....wcześniej trollica pisała pod nickiem pam_x_pam, lub też costa.....widzę że po roku powróciła pod starym nickiem, myśląc że nikt nie zauważy....gdyby nie to, że bardzo dałam się jej oszukać pewnie by mi to wisiało...ale niestety temu czemuś obiecałam sobie, że nie podaruję.

Dziewczyny ja właśnie przez nią przestała się udzielać na jakichkolwiek wątkach w obawie, że znów ktoś zrobi mnie w balona a ja strasznie przeżywam historię każdej z Was. Tym razem zrobiłam wyjątek i chciałam żebyście i Wy nie dali się nabrać....

Na_Ratunek UCIESZONA!!!???? ZNÓW OSIĄGNĘŁAŚ CO CHCIAŁAŚ...DOBRZE CI Z TYM??? PAMIĘTAJ ZAWSZE KTOŚ CIE ZDEMASKUJE ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mi by się nie chciało udzielać na forum tak dla zabawy... i pisać nie prawdę, poza tym nie zmieniła nicka od tamtej pory tylko została Naratunek, więc jakby znowu chciała kombinować to by zmieniła nicka na nowego...
Proponuję żeby Naratunek sama się wypowiedziała na ten temat
A na razie dajmy se spokój dopóki sama się nie wypowie...
 
Oluchapoducha....właśnie na_ratunek to kolejny nick....z trzech....ja sama też nie mogłam w to uwierzyć...a trollowi już kiedyś udało się działać 2 razy na tym samym nicku aż w końcu jej zablokował admin po zgłoszeniu dziewczyn z innych wątków....powiem tak, teraz na_ratunek "była na etapie" planowania.....a kiedyś pod innym nickem pisała na wątku "pożegnania" o tym jak straciła dziecko....temat absolutnie nie do żartów...zresztą możecie sobie sprawdzić. Bodajże pisała jako pam_x_pam....Normalny człowiek nie bawi się w takie bzdury....Wklejam wam posta który jest skopiowany ze str.96 na wątku wiwat maj.staraczki majowe 2013. możecie podejrzeć....



Skoro Na_Ratunek uciekła, nie odpisując Karoli - co rzecz jasna jest w jej stylu.to takie krótkie sprostowanie:Na_ratunek, a raczej Costa (wczesniej) i pam_x_pam ( na samym początku) - To ta sama osoba, która jest trollem na forum BB urzędujacym od ubiegłego roku. Jej konto (pam_x_pam) zostało zbanowane przez admina, własnie za trollowanie, jednak nieugięta podszyła się pod nickiem Costa, co nie trwalo zbyt długo i została zdemaskowana i uciekła z forum – jak dobrze zauważyła to nasza Moniqaa. To jednak nie pomogło i zawitała ponownie na babyboomie pod nickiem Na_ratunek.wszytskie jej posty sa na forum, można poczytać i się samemu do tego ustosunkować.Wydaje mi sie ze po to "spotykamy" sie tu na forum by dzielić się swoimi smutkami i radościami w gronie w miarę mozliwości wiarygodnych osób.Pam czy jak kto woli Costa, na ratunek, z całą pewnościa do nich nie należy.Tyle w temacie....pisałam tylko po to, żebyście się nie dali nabrać....bo nikt na to nie zasługuje...Ale może na_ratunek się jednak wypowie co??? i wyjaśni nam że to nie jest prawda??
 
O nie znowu troll, ja udzielam się na wątku grudniowki 2012 ( od jakiegoś czasu przeszliśmy na zamknięty) i też nam się trafił troll, ale została zdemaskowana i zbanowana, ale bylismy bardzo rozczarowani i niesmaczeni
Czekam na @, w poniedziałek albo wtorek przyjdzie, a może i nie:-) oby
 
Dziewczyny, nie osądzajcie tak łatwo. Mnie też uznano za trolla, pamiętacie? Pisałam wam. Poczytajcie sobie wątek staraczki 2014, jak mnie tam zjechały za to, że wstawiłam pozytywny test ciążowy, jak mnie wyzywały i czego mi życzyły, a teraz widzę, że osoby z tamtego wątku pojawiają się tu! Piszecie w internecie, nie jesteście anonimowe. Taka uroda forum. A jak wszystkich będziecie podejrzewać, to przestańcie pisać najlepiej będzie. Właśnie dlatego ostatni mało zaglądam na to forum, bo atmosfera jest szczerze mówiąc tu dziwna. Każdy każdego podejrzewa, nie ma wątku, żeby zaraz nie było że ktoś troll...

A co do samego zabiegu... HyFoSy polega na tym, że poprzez cewnik pacjentce podaje się taką specjalną piankę a wszystko monitoruje się na ekranie USG. Nie tak jak tradycyjnie: kontrast i rentgen. Tu - ze względu na to, że nie ma promieniowania i nie trzeba się speszyć - płyn podaje się wolno przez co powinno boleć mniej. A mnie bolało jak jasna cholera, zwijałam się z bólu, nie można było dokończyć badania, bo poprosiłam o zaprzestanie. Najgorszemu wrogowi nie życzę takich cierpień. Z tego, co udało się zobaczyć na usg, to jajowody mogą być drożne, ale do końca nie wiadomo. Boli mnie do tej pory. Plan jest taki, że teraz przystępujemy do inseminacji a potem do laparoskopii, jeśli nic się nie uda.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry