reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

a ja już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, mam 16 dzień cyklu (cykle 26 dniowe) robię od 7 dnia cyklu testy owu i do tej pory wszystkie NEGATYWNE! co się kurcze dzieje??? wcześniej robiłam testy innej firmy i wychodziły ok, i teraz nie wiem czy te testy są do d....(kupiłam je na allegro, termin ważności do 2010 roku), czy może nie mam owulacji??? biorę od tego cyklu castagnus i może on mi coś poprzesuwał?? może macie jakieś sugestie? zwariować można :wściekła/y:

Witaj fionka. ja mam dokladnie taki sam problem:-(. Biore CASTAGNUS od 1 dc(11 wrzesien) i do dzisiaj patrzac na moje testy ovu(a zaczelam je robic 19) to jej nie mam albo wogole jej nie bedzie znowu:wściekła/y: :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Pisalam o tym troszke wczesniej bo tez chcialam sie poradzic w pewnej kwesti. Otoz czy ktos wie czy po wywolanej @ ovu wystepuje normalnie czy tez nie......!!
Mimo tego ze przytulanki byly jakos nie wierze zw w tym mies moglo sie udac(testy przeciez byly na nie):-:)-:)-(A to juz jest nasz 8 cykl....
Wiec mam tylko nadzieje ze castagnus zadziala i ze ta mies dostane @ w termainie ok 9 pazdz.

Mam nadzieje ze u Ciebie sie w koncu wyjasni;-);-)
 
reklama
witam dziewczynki,
calla a gdzie i za ile robisz bete na cito? i po jakim czasie masz wynik?

niestety w sprawie wywolania @ nie pomogę, ani na progesteronie sie nie znam
ale ...
gemini25 u ciebie dopiero pierwszy cykl starankowy przeleciał jak przeleci 4 i nadal nic to wtedy idź do gina po skierowanie na badanka ewentualnie poradę, do tego czasu po prostu sie starjcie i nie myśl o hormonach, poronieniach samoistnych i innych głupotach bo przez stres i zmeczenie nawet u zdrowej osoby może się wszystko poprzesuwać...a jak ja padam na twarz po pracy to tez nie miewam ochoty na przytulaski....
 
a ja już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, mam 16 dzień cyklu (cykle 26 dniowe) robię od 7 dnia cyklu testy owu i do tej pory wszystkie NEGATYWNE! co się kurcze dzieje??? wcześniej robiłam testy innej firmy i wychodziły ok, i teraz nie wiem czy te testy są do d....(kupiłam je na allegro, termin ważności do 2010 roku), czy może nie mam owulacji??? biorę od tego cyklu castagnus i może on mi coś poprzesuwał?? może macie jakieś sugestie? zwariować można :wściekła/y:

Ja tez biore dopiero pierwszy cykl castagnus mam 22 dc i owulki brak,
ale czytalam na necie ze castagnus moze przedluzyc pierwszy cykl i to nawet o sporo, jedna z kobet stosujaca castagnus miala owulke dopiero w 30 dc :szok: ale wlasnie z tej owulki zaszla w ciaze :-D wiec glowa do gory, bedzie dobrze, castagnus napewno nie zaszkodzi a moze pomoc ;-):tak:

Hej Dziewczynki, jestem na forum od dziś, a juz dostałam słowa wsparcia i otuchy, nie wiedzialm, że to tak pomaga, dzieki Wam zaczynam troszke inaczej mysleć o starankach!!!;-);-);-)

Dziękuję bardzo, jesteście prawdziwym wsparciem dla początkujących takich jak ja.:-)

Super jest wiedziec, że jest ktos kto ma podobne kłopociki, oczekuje na maleństwo i czuje podobnie jak ja.
WIELKIE - DZIĘKI !!! ( Nenius, Kinguś, Lilu19):tak:

bo my kochane kobitki jestesmy :-D:-D:-D

:confused:dziewczynki mam pytanie-na temat podwyzszonej prolaktyny.znalazlam w necie takie informacje ze podwyzszona dziala min na bezowulacyjnosc cyklu, na zaburzenia hormonalne, na klopoty z cera, na brak libido seksualnego, na depresyjnosc ....
i u mnie to wszystko wystepuje(jedynie nie wiem czy mam ta owulacje czy nie, tzn nie sprawdzalam jeszcze tego nigdy tak fachowo, chociaz kiedys jak uzywalam podpasek to czasem widzialam wydalone jajeczko, ale od kilku lat stosuje tampony...a wlasnie-slyszalam ze ich nie mozna stosowac bo powoduja bezplodnosc czy cos w tym stylu)
i znalazlam cos o tych ziolowych tabletkach-castangus chyba.

Ja biore castagnus ale jak pisalam wyzesz dopiero pierwszy cykl :tak: nie wiem czy mam podwyzszona prolaktyne czy nie, ( wydaje mi sie ze tak :confused:) ale postanowilam wyprobowac te tabletki noi zobaczymy czy cos zdzialaja :sorry2:

Leczenie CASTAGNUSEM trwa 90 dni
waga ciala do 60 kg- jedna tabl. dziennie, rano...
waga ciala powyzej 60 kg dwie tabl. dziennie rowniez rano....
jedno opakowanie zawiera 30 tabletek koszt ok 14 zl.
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki,
calla a gdzie i za ile robisz bete na cito? i po jakim czasie masz wynik?

niestety w sprawie wywolania @ nie pomogę, ani na progesteronie sie nie znam
ale ...
gemini25 u ciebie dopiero pierwszy cykl starankowy przeleciał jak przeleci 4 i nadal nic to wtedy idź do gina po skierowanie na badanka ewentualnie poradę, do tego czasu po prostu sie starjcie i nie myśl o hormonach, poronieniach samoistnych i innych głupotach bo przez stres i zmeczenie nawet u zdrowej osoby może się wszystko poprzesuwać...a jak ja padam na twarz po pracy to tez nie miewam ochoty na przytulaski....

no tak-
to byl pierwszy cykl, i tak jak pisalam wczesniej na teraz odkladam myslenie o dziecku bo chce byc w polsce i miec wszystkie badania.narazie tylko zbieram rozne info na temat badan, hormonow itp zeby na potem jak najwiecej wiedziec.u mnie z ochota na przytulanka to nie jest tylko jak jestem zmeczona, ja ogolnie mam jakies niskie libido, niski poped.moj maz chcialby ze mna non stop, a ja prawie wcale nie mam ochoty.przyznam sie ze jak w gre wchodzily ,staranka, a nie ogolnie ,przytulanka, to mialam ochote i ciagnelam go codzien.jakos moje psychika sie zmienila bo chcialam to robic w konkretnym celu-poczecie wymarzonej coreczki.a teraz...znow jest jak zawsze.dlatego jak znalazlam o tej prolaktynie ze i libido, i problemy z cera i depresja to pomyslalm-kurde to moze byc to.
 
Pixella ja robie badania w Diagnostyce, jak zrobisz rano i poprosisz na cito to popołudniu napewno będzie :tak: kosz rzędu 30 pln (nie pamiętam dokładnie)
 
Ja tez biore dopiero pierwszy cykl castagnus mam 22 dc i owulki brak,
ale czytalam na necie ze castagnus moze przedluzyc pierwszy cykl i to nawet o sporo, jedna z kobet stosujaca castagnus miala owulke dopiero w 30 dc :szok: ale wlasnie z tej owulki zaszla w ciaze :-D wiec glowa do gory, bedzie dobrze, castagnus napewno nie zaszkodzi a moze pomoc ;-):tak:


Lilu dziękuję bardzo za info :tak:, może rzeczywiście ten cykl będzie dłuższy i owu później, ja nie mam nic przeciwko zajściu nawet w 40 dniu cyklu:sorry2: aby tylko się udało ;-):cool2:
 
Witam i ja - ale dzisiaj już smutna. Rano zaczełam plamić na ciemno brązowy kolor. Zatem pewnie zbliża się @. Ja to mam kurde jednak pecha. Poczekam czy się sprawa rozwinie czy może to tylko plamienie. Sama już nie wiem :(

Przytulam i mam nadzieję, że @ jednak nie przyjdzie.

WIELKIE - DZIĘKI !!! ( Nenius, Kinguś, Lilu19):tak:

hihihihi przyjemność po mojej stronie :-)

Ja właśnie zrobiłam tacie tort bo ma dziś urodziny, zobaczymy czy będzie smakował. Mój tata zawsze mówił, że chce zostać dziadkiem dopiero jak skończy 50 lat i się spełniło :-D bo dziś ma 50 urodzinki :-)

No to wszystkiego dobrego dla taty!!!!! A on już wie?
 
Ja tez biore dopiero pierwszy cykl castagnus mam 22 dc i owulki brak,
ale czytalam na necie ze castagnus moze przedluzyc pierwszy cykl i to nawet o sporo, jedna z kobet stosujaca castagnus miala owulke dopiero w 30 dc :szok: ale wlasnie z tej owulki zaszla w ciaze :-D wiec glowa do gory, bedzie dobrze, castagnus napewno nie zaszkodzi a moze pomoc ;-):tak:



bo my kochane kobitki jestesmy :-D:-D:-D



Ja biore castagnus ale jak pisalam wyzesz dopiero pierwszy cykl :tak: nie wiem czy mam podwyzszona prolaktyne czy nie, ( wydaje mi sie ze tak :confused:) ale postanowilam wyprobowac te tabletki noi zobaczymy czy cos zdzialaja :sorry2:

Leczenie CASTAGNUSEM trwa 90 dni
waga ciala do 60 kg- jedna tabl. dziennie, rano...
waga ciala powyzej 60 kg dwie tabl. dziennie rowniez rano....
jedno opakowanie zawiera 30 tabletek koszt ok 14 zl.

lilu- a po czemu myslisz ze mozesz miec podwyzszona prolaktyne?
u mnie jest kilka powodow ktore rzeczywiscie moga miec cos wspolnego.ogolnie bylam z moimi roznymi dolegliwosciami( cera wciaz jak u nastolatki-pryszcze, depresja, non stop bole glowy, zmeczenie, brak oochoty na seks,zaburzenia hormonalne(moj maz czesto mi powtarza ze moge miec cos z hormonami- nie wiem dlaczego tak sadzi ale czasem ma trafne przeblyski , i kurcze lepiej wszystko wiem o roznych sparawach niz ja....) u roznych lekarzy i nic,wszystko niby ok.a moze to rzeczywiecie za to wszystko winna ta jedna prolaktyna -co akurat nigdy jej nie badalam i nie wiem czy jest >)
 
reklama
Do góry