reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

hej dziewczyny!!!

Wiecie ja nie robilam drugi raz testu , bo stwierdzilam że jeszcze troszke poczekam, bo może ten test był zepsuty-bo wczoraj bylam 5 dni po terminie @ i w zasadzie tak normalnie to nic nie bylo widac ale już mialam wywalic i stanelam przy oknie, no i jak się wpatrzec to jest cień drugiej krechy.Nie powiedzialam chłopu, ale sie mnie pytal-zaprzeczylam.

Dziewczynki pytanie z innej beczki!!!!!!!!!!!!! zauwarzylam ze na "naszej klasie" jak się wchodzi na forum to teraz pisze, kto twoje forum odwiedzal, czy wczesniej to bylo????? czy ja tego nie widzialam, ale wydaje mi się że nie.Zobaczylam że na moje konto wlazła była dziewczyna mojego chłopaka!!!!:wściekła/y:ale powiem wam w tajemnicy że ja kiedys tez tak zrobilam, i wolalabym żeby ta osoba o tym nie wiedziala....Prosze powiedzcie że tego wczesniej nie bylo:szok:
 
reklama
hej dziewczyny!!.
Dziewczynki pytanie z innej beczki!!!!!!!!!!!!! zauwarzylam ze na "naszej klasie" jak się wchodzi na forum to teraz pisze, kto twoje forum odwiedzal, czy wczesniej to bylo????? czy ja tego nie widzialam, ale wydaje mi się że nie.Zobaczylam że na moje konto wlazła była dziewczyna mojego chłopaka!!!!:wściekła/y:ale powiem wam w tajemnicy że ja kiedys tez tak zrobilam, i wolalabym żeby ta osoba o tym nie wiedziala....Prosze powiedzcie że tego wczesniej nie bylo:szok:

Bablyss to może ja się wypowiem.To weszło w tym tyg dopiero ;-) I ja też się wystraszyłam hehe można oczywiście wyłączyć tą opcję wciskając ''edytuj profil'' a później ''ustawienia prywatności'' to jest ost okienko na samym dole :) tyle tylko że wyłączając tę opcję wyłaczamy jednocześnie sprawdzanie kto nas podglądał:sorry: a swoją drogą o pojawieniu się nowych rzeczy na portalu mogliby wcześniej powiadamiać :wściekła/y: tez sobie kogoś podglądałam i już pewnie wie :sorry2::-D
 
hej dziewczyny!!!

Wiecie ja nie robilam drugi raz testu , bo stwierdzilam że jeszcze troszke poczekam, bo może ten test był zepsuty-bo wczoraj bylam 5 dni po terminie @

Dziewczynki pytanie z innej beczki!!!!!!!!!!!!! zauwarzylam ze na "naszej klasie" jak się wchodzi na forum to teraz pisze, kto twoje forum odwiedzal, czy wczesniej to bylo????? czy ja tego nie widzialam, ale wydaje mi się że nie.Zobaczylam że na moje konto wlazła była dziewczyna mojego chłopaka!!!!:wściekła/y:ale powiem wam w tajemnicy że ja kiedys tez tak zrobilam, i wolalabym żeby ta osoba o tym nie wiedziala....Prosze powiedzcie że tego wczesniej nie bylo:szok:

5 dni po terminie to druga krecha powinna byc raczej mocno widoczna jeżeli jest ciąża ( przynajmniej tak mi sie wydaje ) wiec myslę,że jednak pora na drugi test :tak::tak::tak::-D:tak::tak::tak:

a co do NK, to ta opcja jest od tego tygodnia jak pisze Malwina i można z niej zrezygnować i wtedy "podgladać" inne osoby :tak::-D:tak:
 
Zobacz załącznik 84429

Ciężki dzień dzisiaj był, ale na szczęście juz sie kończy :-)

Co do tej NK to faktycznie ta nowa obcja jest dość ... "niebezpieczna":dry:Zmieniłam ustawienia bo tez bym nie chciala żeby mnie ktoś przyuwazyl, że zagladalam na jego profil :-) No, ale cos kosztem czegoś. Szkoda, że ja nie będę widziala kto mnie odwiedzal :dry:;-)

Powiedzcie mi o co chodzi z tym wiesiolkiem ? Ja własciwie cały czas biore te kapsułki no i moj M tez, ale co ma to wspólnego z zachodzeniem w ciążę ?
 
tricolor wiesiołek poprawia jakość śluzu i plemniczki łatwiej mogą się przez niego przebić :-)
A jeżeli chodzi o nową opcję na nk to zawsze można wyłączyć na chwilę podglądania kogoś a później włączyć :-) tylko trzeba niestety o tym pamiętać :dry:
 
dziewczyny przepraszam was najmocniej że zchodze z tematu, ale tylko jeszcze malutkie pytanko:jak zrobic zeby nie bylo widac mojego wieku i np.szkol bo jak tap odznaczam taką fajeczka, i klikam zapisz to wraz bez zmina w tych ust. prywatnosci, a wiem ze nie wszyscy to maja
.

Przepraszam was najmocniej za odbicie od tematu
 
Witajcie,
Mój Boże ile tu nowych staraczek , nie zaglądałam tutaj prawie 2 miesiące i odnależć się nie mogę.
Witam Was bardzo serdecznie.
lecę sobie poczytać kogo tutaj mamy
 
dziewczyny przepraszam was najmocniej że zchodze z tematu, ale tylko jeszcze malutkie pytanko:jak zrobic zeby nie bylo widac mojego wieku i np.szkol bo jak tap odznaczam taką fajeczka, i klikam zapisz to wraz bez zmina w tych ust. prywatnosci, a wiem ze nie wszyscy to maja
.

Przepraszam was najmocniej za odbicie od tematu
klikasz w edytuj profil, tam po lewej masz ustawienia prywatności, i tam masz w "co widzą wszyscy w moim profilu" musisz sobie zaklikać co chcesz, np wiek, czy szkołę i dajesz zapisz, wszyscuy tak maja
Zobacz załącznik 84429

Powiedzcie mi o co chodzi z tym wiesiolkiem ? Ja własciwie cały czas biore te kapsułki no i moj M tez, ale co ma to wspólnego z zachodzeniem w ciążę ?
Jak to bierzesz te kapsułki? cały czas, dziewczyno to się bierze do owulacji czyli mniej więcej do 14dc, jeśli masz cykle 28 dniowe, lub jak wolisz do momentu kiedy bola jajniki lub śluz jest rozciągliwy potem pdkładasz wieśka do @, to bardzo ważne bo powoduje on skurcze macicy i nie pozwala fasolce się zagnieźdzać.
A pytasz po co to jest? a wiec wiesiołek jest na poprawę śluzu płodnego w czasie owulacji, a płodny śluz to taki, który jest przeźroczysty i rozciągliwy, czyli jak wygrzebiesz ze środka trochę śluzu weźmiesz między palce to się ciągnie (jak katar)
A po co ty faszerujes swojego M tym wieśkiem to już zupełnie nie wiem, on nie musi mieć sluzu płodnego a ogoniastym on nie pomaga
hej dziewczyny!!!

Wiecie ja nie robilam drugi raz testu , bo stwierdzilam że jeszcze troszke poczekam, bo może ten test był zepsuty-bo wczoraj bylam 5 dni po terminie @ i w zasadzie tak normalnie to nic nie bylo widac ale już mialam wywalic i stanelam przy oknie, no i jak się wpatrzec to jest cień drugiej krechy.Nie powiedzialam chłopu, ale sie mnie pytal-zaprzeczylam.
jesli widziałaś cień kreski to powtórz test za 3 dni, zobaczysz dokładną hihi, niektórzy twierdzą że testy nie są wiarygodne, a ja twierdzę że jak najbardziej ijeszcze mi się nie zdarzyło abuy jak ktoś zobaczył słaba kreseczkę to nie był w ciąży, chyba, że z zarodkierm bylo coś nie tak i organizm odrzucił, ale to wtedy nazywa się ciążą biochemiczna
A i jeszcze jedno, obserwuję wiele wykresów pomiaru temperatury i testów ciążowych i wyrobiłam sobie teorię że jeśli długo po terminie nie wychodzi druga kreska to będzie synek, bo wtedy produkuje się mniej hormonu hcg, który tesyt wykrywa w moczu, a przy dziewczynkach tego hormonu produkuje się więcej i szybciej zaczyna się produkcja po zagnieżdzeniu


Acha a tak wogóle to mnie nie znacie, więc może napisze o sobie parę słów, mam synka 5 - letniego i od 1.5 roku walczę o rodzeństwo dla niego, najpierw zdiagnozowali mi za wysoką prolaktynę potem fsh wyszło bardzo wysokie, fsh mówi o rezerwie jajeczek w jajnikach, moje sa na wykończeniu, prawie ich nie ma, mój gin twierdzi, że już się skończyły, ale ja walcze nadal, nie dam sobie wmówić przedwczesnej menopauzy hihi, mierzę temeraturę, badam śluz i o płodności kobiety wiem więcej niż wielu ginów w Krakowie do których chodziłam (w tamtym roku zmieniałam ich 6 razy - konowały jedne)
 
konkretna- a jesli ty masz to co ja, to jak to wykrylas?? i te tabsy takie drogie?? ile sie starasz kochana??:confused:
tricolor- mam nadzieje ze leczenie pomoze i szybko uda mi sie zafasolkowac:-(
marzenixx- :blink:dzieki za wspracie, a ile mialas urlopu?? ja mam od 17 free i szukam jakies last minute,, a co do prawka az ci zazdroszcze bo sama bym z checia poszla ale narazie kasy brak:/
kingus- wlasnie lekarze nigdy nic nie wiedza.:eek:. ciezko trafic na dobrego.. dzieki za pocieszenie:sorry:
agunia767 - ja sie ciesze z jednej strony ze wkoncu moje problemy sie skoncza,,a z drugiej troszke smutno ze ta nasze staranka sie troszke opoznia...
pixella77- no wlasnie jak nie nerw to zas za duzo jakis hormonow.. oj chyba sie sypie:confused:
 
reklama
Hej Dziewczyny ! :-)

Nareszcie Zobacz załącznik 84442 Pogoda nawet ... może być :-). Zasuwam na ogródek troszeczke sie odstresować. Jednak bezmyslne koszenie trawy to jest TO :-)

Loreta, olej z nasion wiesiolka jest przeznaczony jako preparat uzupelniajacy codzienna diete w Niezbedne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, a szczególnie w kwas GLA. Kwasy te powinny wystepowac w naszej diecie ze wzgledu na ważne funkcje jakie pelnią. Badania naukowe wskazują iż : wywoluja kozystny wpływ na uklad krążenia, nie są syntetyzowane w organiźmie człowieka więc muszą byc dostarczane z pozywieniem, sa ważnym skladnikiem budulcowym komórek organizmu, powinny byc składnikiem diety alergików, zachowanie własciwego poziomu kwasu GLA w organiźmie jest ważne w okresie przed miesiączka u kobiety. To wszystko możesz przeczytac na opakowaniu tego suplementu. Teraz juz wiesz dlaczego łykam te kapsułki i faszeruje nimi równiez swojego męża, jak i zresztą moich rodziców. Poza tym, że jestesmy wszyscy alergikami, to dodatkowo zostały mi zapisane te kapsułki przez lekarza po zrobionej przeze mnie analizie włosów. To zastosowanie wiesiołka o którym Wy mi piszecie jest dla mnie obce, dlatego pytałam. Tak czy inaczej jest to tylko jedno z wielu zastosowań. Jesli ginekolog zabroni mi łykać te kapsułki to je odstawię bez chwili zastanowienia.

Miłego dnia. Potem wpadne poczytac co tam naskrobałyscie w postach.

Buźka
Zobacz załącznik 84444
 
Do góry