reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

cześć dziewczyny,
to znowu ja
rzakdo piszę ale to powód tego, że bardzo długo przebywam w pracy, którą mam bardzo stresującą i odpowiedzialną. I na dodatek jeszcze studiuję.
Więc same widzicie, że mam mało czasu.
Słuchajcie, jak zwykle mam problem
Pamiętacie jak pisałam, że przez kilkanaście dni miałam podwyższoną temperaturę ciała.
Już sama nie wiem.
Tempka wczoraj mi opadła, wczoraj też powinnam dostać @
jednak nie przyszła.
Dzisiaj kilkakrotnie mieżyłam sobie tempkę ciągle 37 stopni (znowu wzrosła)
Sama już się zastanawiam co się dzieje.
Bardzo się dobrze czuję, naprawdę nic mi nie dolega.
Dzisiaj miałam zaparcia i jak się zmuszałam to brzuszek mnie pobolewał.
Nigdy tak nie było. Zawsze piłam kawę, która na mnie działała przeczyszczjąco.
A dzisiaj nic. Ok. może to jaka niestrawność, może coś zjadłam wczoraj. Nie wnikam. Tym bardziej, że miałm po maxie wczorajszy dzień pełen stresu.
Pisałam również wcześniej, że robiłam sobie teścik przed planowaną @ w niedzielę, który wskazał wynik negatywny.
Mam pytanie, kiedy teraz powinnam zrobić? Nawet się nie zastawiam, ale mój mąż dzwonił do mnie dzisiaj z pracy, on tak na mnie napiera. Tak by już chciał zostać tatą. A co ja mu na to poradzę, czy to moja wina?????
Wspomnę wam jeszę, że bardzo bolą mnie piersi, i jak wczoraj mój kochany małżonek wrócił z długiej podróży to mimo tego, że bardzo chciałam zbilżenia to jak dotykał moich piersi wszystkiego mi się odechciewało.
Nie robię sobie z tego nic, ponieważ wydaje mi si, że to tzw. ciąża urojona :)
Natomiast najbardziej co mnie ciekawi, to to, że mam bardzo przezroczysty śluz, jest mi cały czas mokro i co chwilę chodzę do łazienki sprawdzić czy nie przyszła@
Sama już niewiem, może coś ze mną nie tak??????????????????
a Wy jak myślicie
Mojemu mężowi powiedziałam, żeby się już odemnie odczepił, że nic z tego, że trzeba starać się od nowa :) :) :) :) Bo tych jego pytań co kilka dni to już nie zniosę
pozdrawiam:-D
A tak z pozytywnych stron, żeby nie było, że piszę same negatywy to za tydzien idę na panieńskie :) :) :)
fajnie!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Diabelku, tylko spokojnie ;-). Mozesz miec urojona, tak jak 90% z nas :-D:-D:-D. Bo jak sie czlowiek nakreci .....

Juz pisalam wczesniej, ale powtorze. Tesciki moga NIE wykazac ciazy nawet tydzien po terminie spodziewanej @, a Ty przeciez robilas przed, prawda???
Poczekaj jeszcze pare dni i zrob tescik rano, z pierwszego siusiania. Polecam Quick Vue taki z dzidziusiem bo jest czuly.
Co do tempki to liczy sie ta mierzona rano! Przed wstaniem najlepiej.
Mocno trzymam kciukasy zeby jednak @ nie przyszla :-)
 
Cześć dziewczynki
Dziś rano zrobiłam test i pojawiła się tylko jedna gruba krecha. Spieszyłam się na uczelnie i nawet nie miałam się kiedy rozkleić. Teraz mi smutno, mój M wyszedł i zostałam sama i trochę mi smutno. Nie nastawiałam się, że mogło się udać ale zawsze człowiek ma nadzieje :sad:

Proszę o fluidki bo są mi bardzo potrzebne.
Mam nadzieje, że testującym wyjdą II kreseczki, Joannazywanska23 trzymam kciuki:-)
Serdecznie witam nowe panie.
 
:-):-)
Diabelku, tylko spokojnie ;-). Mozesz miec urojona, tak jak 90% z nas :-D:-D:-D. Bo jak sie czlowiek nakreci .....

Juz pisalam wczesniej, ale powtorze. Tesciki moga NIE wykazac ciazy nawet tydzien po terminie spodziewanej @, a Ty przeciez robilas przed, prawda???
Poczekaj jeszcze pare dni i zrob tescik rano, z pierwszego siusiania. Polecam Quick Vue taki z dzidziusiem bo jest czuly.
Co do tempki to liczy sie ta mierzona rano! Przed wstaniem najlepiej.
Mocno trzymam kciukasy zeby jednak @ nie przyszla :-)

maggie,
robiłam teścik przed terminet 4 dni wcześniej
 
Cześć dziewczynki
Dziś rano zrobiłam test i pojawiła się tylko jedna gruba krecha. Spieszyłam się na uczelnie i nawet nie miałam się kiedy rozkleić. Teraz mi smutno, mój M wyszedł i zostałam sama i trochę mi smutno. Nie nastawiałam się, że mogło się udać ale zawsze człowiek ma nadzieje :sad:

Proszę o fluidki bo są mi bardzo potrzebne.
Mam nadzieje, że testującym wyjdą II kreseczki, Joannazywanska23 trzymam kciuki:-)
Serdecznie witam nowe panie.

kinguś przesyłam pozytywne fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
może pomogą :-)
 
Cześć dziewczynki
Dziś rano zrobiłam test i pojawiła się tylko jedna gruba krecha. Spieszyłam się na uczelnie i nawet nie miałam się kiedy rozkleić. Teraz mi smutno, mój M wyszedł i zostałam sama i trochę mi smutno. Nie nastawiałam się, że mogło się udać ale zawsze człowiek ma nadzieje :sad:

głowa do góry :-) na pewno ten dzień nadejdzie ,trzeba w to mocno wierzyć i nie poddawać :-)
 
Kochane Myszki blagam napiszcie mi jak wczesna ciaze moze wykryc gin?? kilkudniowa tez?? za pomoc dziekuje z gory
 
reklama
Do góry