reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć dziewczynki ;-) Nie pisałam bo zajmowałam się wczora;-)j cały dzionek moją ukochaną chrześniaczką :tak: A dziś mam troszkę wolnego i muszę się pouczyć :-(
Witam serdecznie wszystkie nowe staraczki w naszym gronie :-D
 
reklama
Witam nowe starające się:-) Z nami napewno nie zginiecie w motłochu pytań:-)
A tak poza tym to zaliczyłam ten egzamin:happy:!!Przyjechałam dziś z Olsztyna i od tej pory mam straszną zgagę..nie mówiąc już o chęci jedzenia wszystkiego co jest extra przyprawione:tak:.Normalnie nie wiem co sie ze mną dzieję... chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży:nerd:
 
witajcie ja tylko na chwileczke !!
chciałam przywitac wsyztskie nowe staraczki i zyczyc wam oczywiście owocnych staranek!!
U mnie niestety betka negatywna wiec czekam cierpliwie (juz 7 dzien) na @
 
Dziękuję za miłe przyjęcie do Waszego grona!:-D

Agniesiak85 gratuluje zdanego egzaminu i trzymam kciuki, żeby objawy były ciążowe.

Ja dzisiaj odwiedziłam ginekologa - wszystkie badania są super, trzeba tylko poczekać na cytologię i do dzieła!:-) Dzięki Wam mam coraz więcej nadziei i wiary, że szybko pojawi się dzidziuś!
 
witajcie ja tylko na chwileczke !!
chciałam przywitac wsyztskie nowe staraczki i zyczyc wam oczywiście owocnych staranek!!
U mnie niestety betka negatywna wiec czekam cierpliwie (juz 7 dzien) na @
No niemozliwe Kasiu! Szalenie rozregulowany masz teraz okres:-(. No zwariowac idzie. Ja myslalam, pewnie nie tylko ja, ze bedziemy Cie tu wirtualnie sciskac z radosci..., no nic ja sciskam tak na pocieszenie. Moze w nastepnym cyklu z clo sie uda? Bedziesz brac?


A poza tym dziewczyny strasznie dzis zmarzlam, zachcialo mi wycieczki do Krakowa... Zimno bylo jak diabli:wściekła/y: i wiele nie pochodzilam po moich ulubionych katkach. Trudno:-(. Poza tym tesknie okropnie za moim M, ale widzimy sie juz w poniedzialek i jak go dopadne to ho ho:cool2::yes:, bedzie sie dzialo!

Pozdrawiam serdecznie wszystkie zafasolkowane juz i te co dopiero beda, milego weekendu!
 
witajcie ja tylko na chwileczke !!
chciałam przywitac wsyztskie nowe staraczki i zyczyc wam oczywiście owocnych staranek!!
U mnie niestety betka negatywna wiec czekam cierpliwie (juz 7 dzien) na @
CHOLERA!!!!! Bylam pewne ze gratulacjony sie posypia itd:-( ale nie zamarwiaj sie Kochana, nastepny cykl moze wreszcie bedzie owocny.. Przytulam mooocnoo:tak:
 
witajcie ja tylko na chwileczke !!
chciałam przywitac wsyztskie nowe staraczki i zyczyc wam oczywiście owocnych staranek!!
U mnie niestety betka negatywna wiec czekam cierpliwie (juz 7 dzien) na @

KURCZE szkoda Kasienku ,ja i pewnie inne dziewczyny bylysmy pewne ze to fasolka
Nie zamartwiaj sie tylko Kasiu glowa do gory i zobaczysz ze na styczen jeszcze
bedziesz miala ta swoja fasolke ( z tego co pamietam to chcialas byc mamusia
styczniawa 2009 r :-D )ZYCZE CI TEGO Z CALEGO SERCA:-D
 
Dzien doberek Kochane Staraczki!

Wreszcie przeczytalam zalegle posty i poodpisuje troszke, wykorzystujac samotny weekendzik. U mnie nic nowego, bol brzuszka pobolewa jak na @ albo jak na ...:laugh2: ale jestem dzielna. Tescik lezy w szafie i czeka jeszcze pare dni :-p.
Za to wieczorem ide na koncert Cesarii Evory, uwielbiam ja!

Dorotka :-) Witaj Slonko! Ciesze sie, ze wszystko OK u Ciebie.
Netula! Witaj wsrod staraczek. Stanowczo wole witac tutaj nowe dziewczyny niz na watku poronieniowym. POWODZENIA!!!!

prawdopodobnie poddam się po raz drugi inseminacj
Witaj! I powodzenia!!!! Jestes dzielna kobitka! Kciukasy mocno zacisniete!

Testuje 20 kwietnia, bo tak powinnam mieć @ wg ostatniego cyklu .
Kciukasy za dwie kreseczki. Moze bedziemy testowac razem :tak:

Wiem, że jest małe prawdopodobieństwo, że mam fasolkę.
I CO DZIABELKU??? Czy robilas jakis tescik?

No i... dzis rano pojawila sie jedna samotna kreska,
Luczynko, idz na betke! Moze ten drugi test byl mniej czuly.
zrobilam test wyszlo ze jestem w ciazy hiihihhi :)

ALE SUPER! GRATULACJE! MAMY KOLEJNA FASOLKE!

Poza tym moj tata nie ucieszył sie na wieśc o ciązy...

Majeczko! Sciskam! Nic go nie usprawiedliwia... Ale niech to Ci nie umniejszy Twojego szczescia. Trzymam kiukasy za lepsze samopoczucie :tak:

Anetka! Witaj i powodzenia

Pozdrawiam wszystkie starające się Kobitki i trzymam kciuki
DZIEKI!!!!!!
witajcie ja tylko na chwileczke !!
chciałam przywitac wsyztskie nowe staraczki i zyczyc wam oczywiście owocnych staranek!!
U mnie niestety betka negatywna wiec czekam cierpliwie (juz 7 dzien) na @
:-( Moze sie uda nastepnym razem ?:-) Powodzenia!

A poza tym dziewczyny strasznie dzis zmarzlam, zachcialo mi wycieczki do Krakowa... Zimno bylo jak diabli:wściekła/y: i wiele nie pochodzilam po moich ulubionych katkach. Trudno:-(. Poza tym tesknie okropnie za moim M, ale widzimy sie juz w poniedzialek i jak go dopadne to ho ho:cool2::yes:, bedzie sie dzialo!

Ale Ci zazdroszze tego Krakowa. Nawet zimnego! Mieszkalam tam 16 lat i strasznie tesknie za moimi przyjaciolmi no i katkami. A najdrozszego wyprzytulaj na kazda strone ;-).

No dobra, to koncze bo mi mega-post wyszedl :szok:. Pozdrawiam serdecznie pozostale Staraczki :-):-):-):-):-):-):-):-). Milej niedzielki!
 
reklama
Witam wszystkie staraczki
dziekuje za tak ciepłe powitanie:tak:
ja od dzisiaj zaczynam kolejne starania
nowy miesiąc nowe nadzieje!!!!!!!
nie mam pojecia co sie ze mna dzieje
mam odtuchy wymiotne,jestem zmeczona, wrażliwa na zapachy, piersi mi strasznie urosły ale nie bola,bruszek tez mi rosnie i jest bardzo twardy, ale nie jestem w ciązy - miałam@ i robiłam test
boje się ze tak chcę mieć dzidziusia ze powoli fiksuje
dziweczyny macie podobne problemy jak ja???? jesli tak to jak sobie z nimi radzicie??????????
 
Do góry