reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kochane opuszczam Wasze szacowne grono dzis ujrzalam dwie kreseczki juz sie pogodzilam ze moze nie jest nam pisane a tu prosze zostane mamusia po raz 4 cudowne uczucie moja rada przestancie liczyc patrzec na wózki słuchac zapomnijcie jak bardzo chcecie miec fasolke ale pamietajcie słuchac wlasnego serca przestancie meczyc siebie i swoich facetów nic na sile reszte młotkiem Zycze wam fasolek spokojnej ciazy i wspanialego macierzynstwa :)
 
reklama
Kurczę , mam nadzieję, że już niedługo nam się uda! WidaC nie tylko my wyczekujemy na maluszka. Ale byłaby radość w rodzinie. Moi rodzice też strasznie by sie cieszyli. A ja byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie....rozmarzyłam się :-D
Uda się na pewno tylko niestety nie którzy muszą troszkę poczekać. Trzymam kciuki za ten cykl ;-);-);-)

O rany jak mnie zaczelo bolec podbrzusze wraz z
jajnikami:szok: nawet nie moge sie doktknac w brzuch tak promieniuje :baffled: kurde co to moze byc :wściekła/y: mam nadzieje ze nic zlego :no:
Ja mam nadzieje, że to coś(ktoś) dobrego ....;-);-);-)

kochane opuszczam Wasze szacowne grono dzis ujrzalam dwie kreseczki
Gratuluję spokojnej ciąży życzę :-D:-D:-D:-D

A ja na nowo zaczęłam pracy szukać ;-);-) zobaczymy jakie będą efekty :-D
 
Uda się na pewno tylko niestety nie którzy muszą troszkę poczekać. Trzymam kciuki za ten cykl ;-);-);-)


Ja mam nadzieje, że to coś(ktoś) dobrego ....;-);-);-)


A ja na nowo zaczęłam pracy szukać ;-);-) zobaczymy jakie będą efekty :-D

efekty fasolkowe, tak jak poprzednim razem jak zaczelas szukac pracy :tak::-D

Dobranoc dziewczynki...
 
:no:Witam
Byłam w sobotę u lekarza Pani doktor stwierdziła że najprawdopodobniej ciąża jest martwa. Wywnioskowała to ponieważ plamię, nie bardzo i plamienia się nie nasilają. Może któraś z Was ma pojęcie o obumarłej ciąży i mogła by mi coś podpowiedzieć. Jutro postaram się dostać do innego lekarza, ale stres jest ogromny. :no: A no i gorączkę mam średnio 37 stopni, a podobno przy martwej ciąży jest dużo dużo wyższa :no:
 
AniaB - czy ginka robila ci usg skoro stwierdziła martwa ciażę?...plamienia niestety często sa na poczatku ciaży i nie zawsze oznaczaja martwego dzidziusia....nie zawsze oznaczaja najgorsze, mam kolezanki na BB ktore plamia non stop a sa już w 18tc....więc głowa do góry
trzymam kciuki za wizytę....
u nas staranek nie bedzie już, w piątek ich nie było, sb też a wczoraj małam taki okropny wieczór, że szkoda gadać...chce zapomniec i oby nigdy juz mi sie taki nie powtórzył...może jutro...bo dzis mojego m nie ma...

dobrze, ze juz w pracy jestem

agata 007 - gratuluje ciaży, życze udanych 9mies...ale z tym by ne meczyc meża się nie zgadzam :-)) trzeba pomęczyć....
 
AniuB ja w pierwszej ciazy miałam plamienia w dniach, w których powinien wystepować @- nigdy nie usłyszałam od lekarza, że może ciąża obumarła...raczej od razu sprawdzał na usg co i jak i tyle, brałam duphaston, mam nadzieje, że u ciebie jednak też będzie dobrze:tak:

buterfly u mocih rodziców tylko gadka o braciszku dla Otylki, co jesteśmy na wizycie, to słyszę, Otylko chcesz już mieć braciszka;-) nic na razie nie mowiłam, powiem dopiero jak będzie serducho, nie chcę ich na razie stresować i mysle, że dobrze robisz mysląc o badaniach, ja też nei czekałam przysłowiowych 12 miesięcy dla zdrowych par:baffled:

kinguś a ja póki co kibicuje Twoim dwóm @ a potem będę czekać już na Twoje testowanie

agata077 gratulacje

pixella a może się udało jeszcze przed piatekiem,stad złe samopoczucie
 
ell przed piatkiem było 5 dni postu bo m zacztynał nowa pracę i był bardzo zmeczony i nie miał nastroju :-( ostatnie przytulanka ponad 8 dni temu, nie ma szans....
 
PoprostuAniaB - czy ginekolog może postawić taką diagnozę tylko na podstawie plamień? :confused: Bez dodatkowych badań? :confused: Nie znam się na tym ale wydaje mi się to dziwne.:eek: Koniecznie wybierz się do innego lekarza. Trzymam kciuki, żeby diagnoza się nie potwierdziła

Ell - szybkiego powrotu do zdrowia!:tak::tak::tak:

Adolfina, za Ciebie też trzymam kciukasy, żeby okazało się, że to fasolinka ;-):-):-D

Agata007 serdecznie gratuluję !!!!!!!!!!!!!!! Oby Maleństwo rosło zdrowe :-):-):-)

Wszystkim Dziewczynom życzę owocnych cyklów, oby w październiku posypały się pozytywne testy ;-);-);-)

A u mnie bez zmian, poza tym, że doszły nowe objawy ciążowe. Częste siusianie i te nudności... Ale nie narzekam, bo przecież to nie będzie trwać długo (tak myślę), i przypominam sobie jak z utęsknieniem czekałam na te objawy hi hi :tak::-):tak:



 
kochane opuszczam Wasze szacowne grono dzis ujrzalam dwie kreseczki juz sie pogodzilam ze moze nie jest nam pisane a tu prosze zostane mamusia po raz 4 cudowne uczucie moja rada przestancie liczyc patrzec na wózki słuchac zapomnijcie jak bardzo chcecie miec fasolke ale pamietajcie słuchac wlasnego serca przestancie meczyc siebie i swoich facetów nic na sile reszte młotkiem Zycze wam fasolek spokojnej ciazy i wspanialego macierzynstwa :)
Gratuluję!


wpadłam zeby sie przywitać, zebyscie o mnie tu nie zapomiały:)

Teraz czekam na @ pojawi się za kilka dni, a później do roboty:) miesiąc odpoczęłam więc z nowymi siłami przystąpie do pracy:):)
 
reklama
ell przed piatkiem było 5 dni postu bo m zacztynał nowa pracę i był bardzo zmeczony i nie miał nastroju :-( ostatnie przytulanka ponad 8 dni temu, nie ma szans....

ja tez to kilka razy przerabiałam, zmęczenie i brak nastroju męża... a pozniej kolejne czekanie na nowy cykl i znowu zmęczenie:) ale moze teraz bedzielepiej
 
Do góry