reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Pixella nie wiem jakich ludzi Ty znasz, ale wiekszość moich znajomych ma jedno dziecko i na tym koniec, a jak im mówię, że ja chcę dwójkę to się na mnie patrzą jak na wariatkę i wiesz co? był nawet taki moment, ze sie zastanawiałam czy ze mna jest wsio oki, czy może faktycznie powinnam poprzestac na jednym dziecku:baffled:... ALE NIE!!! Mój instynkt macierzyński jest taaak duży, że już nie mogę się doczekać...


hehe mój tez taki duży i marzę co najmniej o 3:tak:



Imagination ja Ci współczuję, ale chyba będziesz musiała to przetrwać, nie ma chyba super sposobów na ciążowe dolegliwości... ja miałam tylko lekkie mdłości i rano zanim wstaniesz z łóżka dobrze jest wypić szklankę wody, a w ciągu dnia można ssać landrynki... Niektóre kobiety maja takie dolegliwości że na początku ciąży chudną...

ja wypijałam szlkankę mleka - przed podniesieniem się z lózka

pixella, szczerze mówiąc to ja tez od razu pomyślałam o bliźniakach, skoro takie nasilone objawy ;-) gdzies czytałam że silne nudności występuje w ciążach mnogich :shocked2:ale kto wie...


ja w pierwszej ciazy nie wiedziałam jak się nazywam tak mi mdłości dokuczały, szczególnie wieczorem
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie odwrotnie, wszyscy mają dwójkę trójkę dzieci...my z m od zawsze mówilismy o trójce... nawet juz postaralismy się o domek z ogródkiem... tylko jak to w zyciu bywa, jak od się coś jednego to coś innego nam się nie udaje :-(
 
Witajcie dziewczynki!

Test zrobiony - 4 dni po terminie @ - wynik - 1 kreska - heheCzyżby sytuacja z pierwszej ciąży miała się powtórzyć? Za kilka dni znów będę testować.
Słońce zrób betkę! Wszystko szybko się wyjaśni! wszystko jednak wskazuje na to, że będziemy miec kolejna mamusię! Trzymam kciuki mocno:-)

Dziś rano powtórzyłam test i popłakałam się ze szczęścia, bo dwie piękne II pokazałay się w okienku,

Bardzo serdecznie gratuluję!:-) Życze spokojnej ciąży!:-D Fluidki wyłapane - przydadzą się w tym cyklu na pewno!:-D

Wczoraj wizyta u gin. bijące piękne serducho mojego maleństwa to kamień z serca.(8 tydzień)
Również gratuluję! Dbaj o siebie i maleństwo!:-)

Dziewczynki nie płaczcie. W tym miesiącu się nam uda ! Musi !!! :)Ja będę testować dopiero pod koniec października niestety. Kakby się udało to termin byłby na początek lipca :) Buuuu a tak chciałam być majową mamą z majowym dzidziusiem....no ale trudno.Kolejne dziewczyny ze II SUPER !!!!!
Ja też marzyłam, żeby majową mamusią zostać! Nie udało się i teraz marzę żeby lipcową zostać! Trzymam kciuki za Twój test! Życzę z całego serduszka żebyś została lipcową mamusią!:-)

Witajcie kobitki ..:tak:
A ja chora w łóżku....:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Nie mam pojęcia od czego się dorobiłam, a teraz muszę się kurować....pozdrowienia
Zdróweczka życzę! Do 4 juz niewiele pozostało! Wrednej @ mówimy a kysz!!!!
Kciuki mocno zaciśnięte!:-)

że wszystko dobrze i ze mam sie cieszyc!!!! Prawie sie poplakalam na tym fotelu, chyba 10 razy sie pytałam czy jest ok! I czy kształt pecherzyka nie jest dziwny... powiedział ze normalny!
Nie widac jeszcze zarodka ale powiedzial zeby sie nie martwic bo niedlugo sie pojawi! ..

Dziewczyny, nie wiem jeszcze czy isc w ten piatek do tamtej baby :confused:
Tak bardzo sie cieszę, że uspokoił Cie ten lekarz! Teraz juz wszystko będzie dobrze! Dbaj o Was i nie mysl juz o tym! Ciesz się, ze będziesz mamusią!
Do tamtej baby to ja juz bym nie poszła. Wredna:wściekła/y:
Decyzja należy do Ciebie!
Pozdrawiam serdecznie! Trzymajcie się ciepło

Gratuluje wszystkim dziewczynom które od czasu mojej ostatniej wizyty na forum zaciążyły :) trochę się tutaj wydarzyło pięknych rzeczy :) gratuluje :)
ja jestem po kolejnych staraniach... minęły dwa dni od owulacji, a ja już się nie mogę doczekać czy się udało czy nie :):) kiedy najwcześniej robiłyście testy? czy muszę czekać aż dwa tygodnie?? !!
Oby sie udało!:-) Test chyba najlepiej robić w terminie@ a juz najlepiej jeden dwa dni po terminie spodziewanej@.

mnie dziś jajnik kłuje ale na owu za czesnie...no ale tak zapobiegawczo napadne dziś mojego m :-) jak wróci....
Pewnie, że tak! Działaj kobieto!:-):-):-) Owocnej nocki życzę!

Dziewczynki dziś święto naszych mężczyzn! Żal im było, że my mamy swoje święto więc wymyslili sobie dzień dla siebie!
Ale cóż, każda okazja dobra zeby poświętować!
udanego wieczorku życzę i pozdrawiam serdecznie:-)
 
Ostatnia edycja:
imagination a z tymi bliźniakami to trafiłaś im więcej objawów ciażowych i im sa bardziej dokuczliwe tym większe prawdopodobieństwo....hihihi, jak by mi sie trafiły to akurat ja bym sie na twoim miejscu BAAARRRDZOO cieszyła, bo raz rodzisz i masz z głowy....żadko kto planuje mieć jedno dziecko - ja marze o trójce i bym miała juz z głowy ))) ale nie wiem jak ty....nie straszę ale tak słyszałam...

a objawy masz ciażowo-typowe więc jak bardzo kłuje i ciągnie to nospe łyknij...
Nie straz :sad: nie chciałabym mieć bliźniaków, bo będzie nam baaaaaaaaardzo ciężko :sad: ale jest takie ryzyko, gdyż sama z bliźniąt jestem... Mam jednak nadzieję, na jedne ale za to wspaniałe Maleństwo:tak: Kłucie jest znośne, więc nospa puki co jest zbędna.
Imagination ja Ci współczuję, ale chyba będziesz musiała to przetrwać, nie ma chyba super sposobów na ciążowe dolegliwości... ja miałam tylko lekkie mdłości i rano zanim wstaniesz z łóżka dobrze jest wypić szklankę wody, a w ciągu dnia można ssać landrynki... Niektóre kobiety maja takie dolegliwości że na początku ciąży chudną...
No, niestety muszę to przetrwać. Gdybym nie wiedziała, że to przez Maluszka, to bym panikowała i biegała po lekarzach, ale jakoś łatwiej mi to znieść z myślą, ze Maluszek nie daje o sobie zapomnieć:-) Mi żadne landrynki i napoje nie pomagają, samo jakoś się uspokaja i jest lżej... Ale wszystko trzeba przeżyć...
A to prawda, ze w ciąży ma się o wiele wyższe ciśnienie?:confused: Jak byłam tydzień temu u internisty, to mi zmierzyła i miałam 130/94... wysokie jak na normalny tryb życia, ale w ciąży jest chyba normalne. Babka, mówiła, że w normie. Ciekawe :blink:
 
A ja dziś dzielnie wstrzymuję się z piciem (jeszcze 30min) i będę owulkę sprawdzać, ale jakoś zdołowana jestem, że te testy to jeden kit...:cool::cool:
Oby opłaciły się Twoje "męki" ;-);-)

Laski a ja głupieję..... własnie zauważyłam że zaczynam podkrwawiać w moczu.... bielizna czysta ale mocz jest podbarwiony lekko krwią...
Krew w moczu to może coś z pęcherzem albo nerkami ale niestety lekarzem nie jestem ale przy najbliższej okazji lepiej to skonsultuj.

Gdzie planujesz sie przepisać potem? Ja sie zastanawiam czy isc do tego Grzybowskiego bo jestem zapisana do niego na 16 pazdziernika... moge ewnetulanie uderzać jeszcze do tego co wczoraj... chociaż każda wizyta daje ostro po kieszeni...do tego jeszcze badania,

Dziewczyny przypomnijcie bardzo proszę czym w czasie ciąży najlepiej zbić gorączkę, ja już mam 37,6 i na bank mi na wieczor wzrośnie... a że nadal mam nadzieję na fasolkę to wolę wziąść coś bezpiecznego....
Chcę się zapisać do babka medica bo mąż na ubezpieczenie w pracy, że ja dopłacam i też mam opiekę medyczną i wybrałam tam bo blisko i są tam 2 babeczki co pracują w szpitalu na żelaznej.
Myślę, że teraz możesz iść do Grzybowskiego on też jest dobry a trochę zaoszczędzisz.

Kingus napisz prosze co ile tyg lekarz kazł Ci robić usg? Tzn ile czasu minie miedzy pierwszym a drugim??
Kazał mi przyjść po 2 tygodniach.

Lilu skarbie a co u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki ja na dzisiaj uciekam, jestem wykończona mam 37,8 i ledwo na oczy widzę :baffled::baffled:
Co do tego moczu to juz nie ma, widocznie jednorazowo cos sie tam zadziało. Generalnie cos mi sie wydaje, ze to jednak @ i jutro juz bedzie, wyjątkowo sie ze mną drażni w tym miesiącu....
Kinguś pecherz napewno nie, na szczęście, przerabiałam to nie raz i wtedy to jest masakra.... :szok: to napewno nie to...

Miłego wieczoru dziewczynki
do jutra
 
kingus- buziak dla Ciebie :*
lilu19- kochanie jestem jestem... ale ostatnio jakos padam na pysk... nie mam sily a jak wroce z pracy ok 16 to wystraczy ze poloze sie do lozka i jestem gotowa...
u mnie mdlosci przeszly nie wiem czyy to dobry objaw..:confused: jedynie te zaparcia sa okropne bo nie mozna isc do wc..z dolegliwosci ciazowych jedynie te zaparcia, bol glowy, odbijanie , zgaga i mdlosci byly ale przeszly... i widac znaczna poprawe cery - hormonki pracuja :-D kurcze martwie sie zbey wszytsko bylo ok.. zeby dziudzius sie rozwijal prawdilowo tak batdzo bym chciala :-( na usg dopeiro 20 pazdziernika ide..
 
reklama
Witam serdecznie Wszystkie Starające się:-):-), z mężem staramy się o Kruszynke dwa miesiące (teraz jest trzeci owulacja tuz, tuż), ale te dwa razy kiedy nadchodziła @ były dla mnie straszne, maiałam taka nadzieję, że sie udało, byłam szcześliwa jak nigdy w zyciu , ta mysl poprosty unosiła mnie nad ziemią, a kiedy przychodził@ - poprostu zapłakana, rozżalona... Myślała, że jak dwoje ludzi sie kocha, są młodzi, zdrowi, nigdy nie stosowaliśmy antykoncepcpcji to nie bedzie problemu z zajściem w ciąże a tu.... Ale nowy cykl, nowa nadzieja - może tym razem sie uda...
Tak bardzo pragne dziecka, że chyba zwariuję.:szok:
Trzymam kciuki za Starające się i wierze, że wszystkie bedziemy mogły cieszyć sie maciezyństwem.:-)
 
Do góry