reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

To dobrze, ze się poprawiły wyniki, a nuż się uda akurat do wakacji, tego Ci życzę z całego [emoji173]️, a jakby miało się nie udać, to całe szczęście masz ten plan B w kieszeni i nie wydano wyroku ;) wiem z doświadczenia, ze człowiek chciałby tak „normalnie”, ale jak już bedziesz nosić pod serduszkiem swój mały cud to bedziesz już miała zupełnie w du**e jak został poczęty i szybko zapomnisz o tym, przez co musiałaś przejść żeby się doczekać! Także... trzymam kciuki! Jeszcze chwileczkę i tez bedziesz się cieszyć swoim szczęściem :)

Dziękuje ślicznie mądre słowa [emoji16][emoji16][emoji8][emoji813]️
 
reklama
Dziękuje za pamięć. Gin uważa ze męża plemniki lepiej ze jest duża poprawa w jakości na przełomie trzech badań od listopada i daje nam czas do wakacji. Zlecił jeszcze badania jeszcze raz w sumie jak na początku na posiew grzyby itd czekamy dwa tyg na wyniki i jak coś nie tak to jeszcze antybiotyk dostanie ale ogólnie mamy działać do wakacji. A jeśli dupa to in vitro od razu miałaś racje inseminacja nic by tu nie dała. Czytałam ze Twoje samopoczucie okej wiec trzymam kciuki mocno i monotonnie ciąży [emoji8]
Super Martini ze sie poprawilo!!!! 3mam kciuki zeby sie udalo naturalnie:-D
 
Ja ide na zabieg usuniecia polipa we wtorek i moze potem sie cos ruszy zobaczymy, robilam badania na zabieg i tsh mam ok ale glukoze podwyzszona takze musze sie zmobilizowac i zrobic sobie z obciążeniem .
Jak nie to to tamto :p ciekawe czy dam rade do konca roku zajsc:p
 
To dobrze, ze się poprawiły wyniki, a nuż się uda akurat do wakacji, tego Ci życzę z całego [emoji173]️, a jakby miało się nie udać, to całe szczęście masz ten plan B w kieszeni i nie wydano wyroku ;) wiem z doświadczenia, ze człowiek chciałby tak „normalnie”, ale jak już bedziesz nosić pod serduszkiem swój mały cud to bedziesz już miała zupełnie w du**e jak został poczęty i szybko zapomnisz o tym, przez co musiałaś przejść żeby się doczekać! Także... trzymam kciuki! Jeszcze chwileczkę i tez bedziesz się cieszyć swoim szczęściem :)
Dokladnie! Milego dzionka dziewczynki!
 
Witam , ja tez staram się o dziecko ale na próżno .Wydaje mi się ze nie mam mnie owulacji gdyż nie mam tego charakterystycznego śluzu. W tym cyklu postanowiłam mierzyć temperaturę i zaczęłam brać takie ziołowe tabletki Castagnus bo podobno obniżają prolaktyna a mam lekko podwyższona .nie wiem co z tego wyniknie , już tracę nadzieje.
 
Witam , ja tez staram się o dziecko ale na próżno .Wydaje mi się ze nie mam mnie owulacji gdyż nie mam tego charakterystycznego śluzu. W tym cyklu postanowiłam mierzyć temperaturę i zaczęłam brać takie ziołowe tabletki Castagnus bo podobno obniżają prolaktyna a mam lekko podwyższona .nie wiem co z tego wyniknie , już tracę nadzieje.
Witaj. Moze warto pojsc na monitoring i zobaczyc czy owu wysypuje. Tez mam lekko podwyższoną prolaktyne sle u mnie to na owu nie wplywa. Takze zrobilabym monitoringi czy wszystko jest ok.
 
Witam , ja tez staram się o dziecko ale na próżno .Wydaje mi się ze nie mam mnie owulacji gdyż nie mam tego charakterystycznego śluzu. W tym cyklu postanowiłam mierzyć temperaturę i zaczęłam brać takie ziołowe tabletki Castagnus bo podobno obniżają prolaktyna a mam lekko podwyższona .nie wiem co z tego wyniknie , już tracę nadzieje.
Myślę że delikatnie podwyższona prolaktyna nie spowoduje braku owulacji w cyklu miesięcznym. Ale też myślę że warto sprawdzić owulacje na monitoringu czy występuje i jeśli nie to można stymulować owulacje. Porozmawiaj na ten temat ze swoim ginekologiem.
 
reklama

Hej! A dziękuje, u mnie dosyć dobrze. Po prenatalnych wszystko ok i przypuszczenie, ze będzie chłopiec :) ja się czuje w porzo, ciagle jednak doskwierają mi plamienia, w pn wielkanocny wchodzimy w drugi trymestr tak wiec mam cicha nadzieje, ze to się wszystko pozmienia powolutku :)
A jak u ciebie? Jak po zabiegu? Jak cykl? Jakieś testowanko? :)
 
Do góry