reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Siknelam sobie dziś na inny test i co ukazało się mym oczom? Biel vizira, bielą persila poprawioną :) czyli wczorajszy test zwyczajnie mnie musiał oszukać :) heh.. Jak te Bobo.. I teraz myślę, że chyba odpuszczę sobie ta bete narazie.. Szkoda pieniedzow :) jutro powinna być @bedzie to spoko nie będzie to się będę martwiła...

Boziu no to pięknie :/ chyba tak lepiej zaczekać to terminu @ i w tedy betę jak coś. Trzymam nadal kciuki mocno !!!
 
reklama
Heh, spoko spooooko :)
Jasne, że chciałoby się, ale to naprawdę byłby jakiś cud :p a ja w cuda rac, ej nie wierzę :) jutro zaczniemy nowy cykl :) i wtedy poschizuje sobie jak należy :)
 
Siknelam sobie dziś na inny test i co ukazało się mym oczom? Biel vizira, bielą persila poprawioną :) czyli wczorajszy test zwyczajnie mnie musiał oszukać :) heh.. Jak te Bobo.. I teraz myślę, że chyba odpuszczę sobie ta bete narazie.. Szkoda pieniedzow :) jutro powinna być @bedzie to spoko nie będzie to się będę martwiła...
Kurde:-/ masz racje poczekaj z 2-3 dni nie bedzie @ idz na bete od razu . Te testy zwidy :-////
 
W ogóle te testy to jakaś porażka serio. Mi pokazują wczesna ciążę jak nawet w niej nie jestem.. Chociaż jest jeden taki. Który nigdy mi nic nie pokazał, więc jak mi coś pokaże kiedyś to wtedy uwierze :D
 
Hmmm...i narazie cisza. Wczoraj taki zarozowiony gesty śluz, myślałam że to już się rozkręca, a tu susza dziś i ból w podbrzusza. Hmm... Zobaczymy.
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu. Mój M. Wrocil do domu z kwiatami i winem więc zapowiadał się fajny wieczór. Wyraźnie na coś chlopak liczył [emoji23] no... a do mnie przyszła @ o dzień za wcześnie [emoji85]
Ten cykl zaczynam z suplementem o którym wam już pisałam kiedyś. Cassanovum plus. Jakby zdarzył się jakiś cud dzięki niemu to Wam dam znać.
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu. Mój M. Wrocil do domu z kwiatami i winem więc zapowiadał się fajny wieczór. Wyraźnie na coś chlopak liczył [emoji23] no... a do mnie przyszła @ o dzień za wcześnie [emoji85]
Ten cykl zaczynam z suplementem o którym wam już pisałam kiedyś. Cassanovum plus. Jakby zdarzył się jakiś cud dzięki niemu to Wam dam znać.
Biedny mąż heheh ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu. Mój M. Wrocil do domu z kwiatami i winem więc zapowiadał się fajny wieczór. Wyraźnie na coś chlopak liczył [emoji23] no... a do mnie przyszła @ o dzień za wcześnie [emoji85]
Ten cykl zaczynam z suplementem o którym wam już pisałam kiedyś. Cassanovum plus. Jakby zdarzył się jakiś cud dzięki niemu to Wam dam znać.
Hej. Mi się spóźniała @ sporo: 11 dni. Zrobiłam test: negatywny. Zaczęłam brać luteinę i wczoraj przyszła @. Masakra. Myślałam, że może się udało. Ale jak zwykle...
 
Do góry