reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Ja mojego nigdy nie badalam,kupilam mu jakies witaminy dla facetow starajacych sie i tyle w sumie.moze w pl pojdzie na badanie nasienia ale jeszcze mu o tym nie mowilam i znajac zycie i tak nie bedzie czasu,nawet nie wiem jaka cena takiego badania plemnikow,ktos wie?
A czemu Twój mąż nie wykona tego badania w miejscowości gdzie mieszkacie? Ceny są różne zależy czy chcesz ogólne czy szczegółowe badanie nasienia
 
reklama
A czemu Twój mąż nie wykona tego badania w miejscowości gdzie mieszkacie? Ceny są różne zależy czy chcesz ogólne czy szczegółowe badanie nasienia
Bo w Uk mieszkam to bym zaplacila z jakies 100-200 f.tutaj takie badania sa drogie,nawet bety nie mozna prywatmie zrobic
 
Rozszerzone badanie z morfologią u mnie 140zl. Wynik tego samego dnia.
Ja mojego nigdy nie badalam,kupilam mu jakies witaminy dla facetow starajacych sie i tyle w sumie.moze w pl pojdzie na badanie nasienia ale jeszcze mu o tym nie mowilam i znajac zycie i tak nie bedzie czasu,nawet nie wiem jaka cena takiego badania plemnikow,ktos wie?
 
Tak mieszkam w uk i tu nic raczej mi nie pomoga bo mam juz dziecko wiec wedlug nich mi starczy;)lece do Pl pogadac z ginekologiem,moze da mi jakis zestaw clo i leteine czy cos zeby bylo.zaczynam pierwszy cykl po zabiegu,7dc i lece z testami owu,termometrem,i zelem.zobaczymy co z tego wyjdzie,pewnie nic hehe.

No to nieciekawe podejście tam mają... A teraz wiem, że walnę klasykiem, nie bij;] ale pliiis nie nastawiaj się z góry, że nic nie wyjdzie, bo kurde ta nasza psychika to naprawdę jest mocarna (niestety)... Moje nastawienie właśnie jest z dupy, totalnie pesymistyczne i walczę z tym, żeby wykrzesać trochę optymizmu, to jest ważne. Chyba się wybiorę na medytację, żeby trochę wychillować...albo na jakiś floating czy coś[emoji848]
 
No to nieciekawe podejście tam mają... A teraz wiem, że walnę klasykiem, nie bij;] ale pliiis nie nastawiaj się z góry, że nic nie wyjdzie, bo kurde ta nasza psychika to naprawdę jest mocarna (niestety)... Moje nastawienie właśnie jest z dupy, totalnie pesymistyczne i walczę z tym, żeby wykrzesać trochę optymizmu, to jest ważne. Chyba się wybiorę na medytację, żeby trochę wychillować...albo na jakiś floating czy coś[emoji848]
O'hara polecala akupunkture.nie no wiesz ja mam juz takie podejscie ze jak sie uda to sie uda a jak nie to trudno,po ostatnich przejsciach juz sie troche moj instynkt ochlodzil,moze wlasnie przez to ze tak sie fiksowalam przy kazdym bolu ukluciu itp.zdrowo sie odzywialam dbalam o siebie a i tak dupa wyszla. Teraz jesli sie uda to juz na luzie bede bo nie mam juz sily ba takie nakrecanie:)
 
Ja mojego nigdy nie badalam,kupilam mu jakies witaminy dla facetow starajacych sie i tyle w sumie.moze w pl pojdzie na badanie nasienia ale jeszcze mu o tym nie mowilam i znajac zycie i tak nie bedzie czasu,nawet nie wiem jaka cena takiego badania plemnikow,ktos wie?

U mnie w mieście za:
•badanie ogólne nasienia
•test MAR
•test swim-up
w sumie 200zł i jak się dopłaci parę groszy to jest wynik tego samego dnia. I w ogóle ja to myślałam, że to jest jakiś specjalny gabinet pełen ckm-ów i szeroką biblioteką dvd, taką miałam wizję:D , a tu się okazało (z relacji wiem;) że to taka totalnie zwykła łazienka z wielkim plakatem z Marylin monroe. Ja nie wiem jak te chłopy radziłyby sobie jakby nie było internetu w telefonie, sorry za tę dygresję, ale tak mi się przypomniało hahah
 
U mnie w mieście za:
•badanie ogólne nasienia
•test MAR
•test swim-up
w sumie 200zł i jak się dopłaci parę groszy to jest wynik tego samego dnia. I w ogóle ja to myślałam, że to jest jakiś specjalny gabinet pełen ckm-ów i szeroką biblioteką dvd, taką miałam wizję:D , a tu się okazało (z relacji wiem;) że to taka totalnie zwykła łazienka z wielkim plakatem z Marylin monroe. Ja nie wiem jak te chłopy radziłyby sobie jakby nie było internetu w telefonie, sorry za tę dygresję, ale tak mi się przypomniało hahah
Hahah Merlin Monroe no prosze.Ja to nie wiem nawet jak by do tego podejsc,bo my raczej wszedzie w Pl ciagniemy synka ze soba,i tak troche nie komfortowo heh.a tez zostawic z babcia i powiedziec,mama zajmie sie nim bo idziemy nasienie oddac haha
Ale cos sie moze wymysli
 
Tylko tak sobie mysle ze po co mi te badania,bo on na operacje zadne nie pojdzie,i jedynie moze jakies witaminy brac ,a to i tak juz je.moze tylko jakbu jakies bakterie wyszly,ale to ostatnio mielismy infekcje to tez juz cos dostal
 
Bo w Uk mieszkam to bym zaplacila z jakies 100-200 f.tutaj takie badania sa drogie,nawet bety nie mozna prywatmie zrobic
Ja mieszkam w DE i tu na wszystko jest potrzebne skierowanie. Prywatnie nic nie zrobisz przynajmniej w mojej miejscowości. Wiadomo każdy land w DE ma inne zasady i warunki.
 
reklama
U mnie w mieście za:
•badanie ogólne nasienia
•test MAR
•test swim-up
w sumie 200zł i jak się dopłaci parę groszy to jest wynik tego samego dnia. I w ogóle ja to myślałam, że to jest jakiś specjalny gabinet pełen ckm-ów i szeroką biblioteką dvd, taką miałam wizję:D , a tu się okazało (z relacji wiem;) że to taka totalnie zwykła łazienka z wielkim plakatem z Marylin monroe. Ja nie wiem jak te chłopy radziłyby sobie jakby nie było internetu w telefonie, sorry za tę dygresję, ale tak mi się przypomniało hahah
My mielismy pokoik[emoji6]
Była w nim kanapa, fotel, stolik z gazetkami, stojąca lampa i umywalka[emoji14]
 
Do góry