reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Madziolina będzie dobrze, teraz tylko trzeba dojść do siebie i jak już będziesz gotowa pod względemfizycznym i przede wszystkim psychicznym ... mam nadzieje że następnym razem się już uda.
 
Jugosławia fajnei ze odzyskałaś pałera do starań tak trzymać.
Aniakom wspólczuje straty,nie doszukuj się na siłe obiawów,teraz sama wiem po sobie ze nie warto i tylko na głowe siada.
Asch jak się czujesz?
pogoda u mnie deszczowa jestem juz u siebie w domku i mam lenia jak z tąd do Warszawy i poza obiadem nie robie nic ooooo
Cytrynowa?Lux gdzie was wywiało ?
 
reklama
Fruzka kochana czuje sie w miare dobrze czasem brzus medzi lekko ale to chwilke i potem jest ok.Byle z Maluszkiem bylo ok i przetrwam kazdy bol,mdlosci i inne bez slowa narzekania.Jak na razie najgorszy jest strach o zen krwiak.
A Ty jak samopoczucie?
 
Do góry