reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Lux lody ooo ja mam chec na wloskie,a to 20km najblizej ode mnie..Misia to czekam na fotke jak Ci wyszlo :-)
brzuch mnie napierdziela i to jak aż po krzyż ciągnie,chciałam do ginek dziś to nikt nie odbiera :-(
 
reklama
Aschlee nie pojade szpital u nas to rzeznia masakra jakas po za tym dzis nie zrobią usg bo przez=cież już wek jest wiec dopiero w poniedziałek,szpital jest straszny pracowałam w nim tylko na innym oddziale wiec wiem jak tam traktują pacjentów.Wroci R to sprobuje gdzies prywatnie jechać.jest 4 ginek w okolicy 2 normalnych i 2 konowałów,jeden z nich z synem stwierdził że zarodek jest nie żywy ja do niego chyba Pan chce nie zyc a on oooo jest serce,a drugi to kogo nie badał ze znajomych odrazu krwawily.a z lekow nic nie biore nic nie mam.
lody mmmmmmmm Lux wez podeslij mi wloskie z bakaliami plisssssss
 
Aschlee nie pojade szpital u nas to rzeznia masakra jakas po za tym dzis nie zrobią usg bo przez=cież już wek jest wiec dopiero w poniedziałek,szpital jest straszny pracowałam w nim tylko na innym oddziale wiec wiem jak tam traktują pacjentów.Wroci R to sprobuje gdzies prywatnie jechać.jest 4 ginek w okolicy 2 normalnych i 2 konowałów,jeden z nich z synem stwierdził że zarodek jest nie żywy ja do niego chyba Pan chce nie zyc a on oooo jest serce,a drugi to kogo nie badał ze znajomych odrazu krwawily.a z lekow nic nie biore nic nie mam.
lody mmmmmmmm Lux wez podeslij mi wloskie z bakaliami plisssssss

podesle jak pojade do miasta, mysle nad obiadami na przyszly tydzien, musze ulozyc jadlospis, Wy tez tak planujecie? my sie duzo mijamy i musze kombinowac z jedzeniem
 
Dziewczyny wy tu o lodach a ja na jedzenie nie mogę patrzeć, i tak mnie muliło od rano i właśnie przed chwilą zwymiotowałam, a myslałam że mnie ominą nudności, moje siostry nie miały... :eek:
 
reklama
Do góry