reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Anula przykro mi z powodu brata,mam podobnie jak mam isc do mamy na cmentarz traktuje to jak kare nie umiem sie pomodlic patrzec na jej zdjecie...zastanawiam się jak ta laske wyczaily dziewczyny,psychiczna i tyle

Asch pisala, ze ta laska na staraczkach 2014 byla i pewnie ktos ją dostrzegl na kwietniowkach i poszlo, ale po co tu oszukiwac, nie mozna byc soba???
 
reklama
Lux bidulko wypij miete moze pomoże.hura do dzwonilam się do konowała w koncu bo lekarzem go nie nazwe,mowie o co chodzi itp a on zadzwoni Pani w poniedzialek to sie umowimy na wizye co za cwel,chyba za dużo kasy ma że cięzko mu dodatkową osobe przyjąc
 
ale jesli pokazuje to fotki, daje namiar na fejsa i tu klamie i tam klamie i co innego pisze, to sorry, kazdy wpadnie na to by sprawdzic to i owo
ps jesli ktoras chce mnie na fb to moge na priv dane przeslac, na drugich staraczkach mamy sie z laskami na fb :-)
 
Tak od tamtej akcji nie zmienila niku...tylko watek...no coz nie poznamy jej wersji bo watpie ze bylaby chetna sie wytlumaczyc
 
u nas na drugich staraczkach sa tez fajne laski tak jak tu i az strach pomyslec co by bylo gdyby pojawil sie teraz jakis troll jako nowa staraczka, bysmy ja szybko wyczaily, bo to widac po pisaniu
 
reklama
ta laska niech śmignie na wątek chora psychicznie,rozdwojenie jazni zapraszam wszystkie chętne z podobnymi schorzeniami hahahha.może jej taki założyć ??:-D:rofl2:
 
Do góry