reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Karola- ja chcę trochę schudnąć ze względu na moje plecy i planowanego dzidziusia. Niestety mam przepukliny i często mnie bolą. A wygladowo to mi nie przeszkadza aż tak bardzo bo jestem w miarę równa. No ja mam 177 wzrostu a ważę ponad 80
 
reklama
ja mam 161 cm i okolo 90 kg, z tym, ze ja zawsze szczupla bylam, mialam okolo 50 kg, od dwoch lat warze wiecej, dluga historia, leki, sterydy, strata ciazy i poszlo, oczywiscie walcze z tym i juz mam tendencje spadkowa
 
Lux, w życiu bym się nie spodziewała, że ważysz 90 kg :) choc nigdy Cię nie widziałam, ale jakoś sobie wyobrażałam jako chuderlaczka ;D

karola, eh;/ powodzenia w tym cyklu co przyjdzie :*

Ja dzisiaj się ważyłam to ważę 55 kg przy 164. A niedawno przez długi czas ważyłam 59-60 :-) nie wiem kiedy to mi spadło, w szoku jestem :-)
 
Wcielo mi post mamy niedosluch nawracajacy skierowanie do neurologiczny wszystko przez to ze przedluzali poród i był podduszony pepowina
 
reklama
Do góry