reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Wspólne odchudzanie jest dobre.

Moje sniadanko
 

Załączniki

  • 1437034519165.jpg
    1437034519165.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Cytrynowa widzę jeansy marmur, a to znaczy ze jesteś chuda ;) ja bym w życiu nie założyła z moimi grubasnymi nogami. A śniadanko super wygląda.
 
Karola- tulam, może @ nie przyjdzie
Lux- oj zjadła bym hamburgera
Cześć Cytrynowa ☺.
Mój mąż postanowił się ze mną odchudzać. Chce to będzie miał odchudzanie. Dziś warzywa,warzywa i jeszcze raz warzywa, a dla niego jeszcze kefir i kurczak bo by mi chlopina padła. ;)

jak bede robic to Ci podesle :-)
 
Lux- lepiej nie bo moja dietę trafi szlak. Jadę w następną sobotę na wesele, wypadałoby się w coś zmieścić :) nie kupuje nic nowego bo kompletnie nie mam natchnienia.
 
Misiu nie przywiązuje wagi do tego. Mam bardzo grube uda. I jestem biodrzasta. W pl pewnie bym nie nalozyla. Ale w Szkocji juz mi to nie przeszkadza. Raz widziałam dziewczynę tak na oko ponad 150 kg niższa ode mnie w stroju czarodziejki z księżyca (mini mini) i stwierdziłam że jak ona mogła to ja jasne jeansy też.
 
Ale macie dziewczyny problem. Ja to najszczuplejsza nie jestem A odchudzać się nie planuje. Myślę sobie, po co? Moja mama zawsze mi powtarzała jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś takiego mnie masz. Ja tez mam wielkie biodra ale sukienki kupuję rozkloszowane to dobrze kryją. A walki na brzuchu to mi dostają i mam to gdzieś. A moja siostra to normalnie patyczka jakiś i przy niej to powinnam mieć kompleksy. Ja przy moim 164 cm wzrostu ponad 70 kg waze.

Jakiś dziwny ten mój cykl. Temp spadła. Brzuch prawie nie boli i poleciało ze mnie mnóstwo kremowego sluzu:-/ dziwne to wszystko.
 
reklama
Do góry