reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Cześć dziewczyny !
Jestem tegoroczną kwietniową mamą. Piszę do Was, ponieważ do naszej grupy niestety dostał się "złośliwy troll". Chcę Was uprzedzić abyście i Wy nie dały się nabrać, ponieważ ta dziewczyna już drugi raz okłamuje, że ma dzieci. Nas wrobiła w bliźniaki...Wyślę Wam jej fotkę i przekazujcie dalej ! Jej nick to Olusia7982 ale nick może zmienić więc każdy musi wiedzieć jak wygląda żeby nikt więcej nie popełnił tego błędu co my i jej nie zaufał i nie pokazywał prywatnych fotek i udostępniał o sobie prywatne wiadomości...

Zobacz załącznik 699689Zobacz załącznik 699690Zobacz załącznik 699691Zobacz załącznik 699692
 
Cześć dziewczyny !
Jestem tegoroczną kwietniową mamą. Piszę do Was, ponieważ do naszej grupy niestety dostał się "złośliwy troll". Chcę Was uprzedzić abyście i Wy nie dały się nabrać, ponieważ ta dziewczyna już drugi raz okłamuje, że ma dzieci. Nas wrobiła w bliźniaki...Wyślę Wam jej fotkę i przekazujcie dalej ! Jej nick to Olusia7982 ale nick może zmienić więc każdy musi wiedzieć jak wygląda żeby nikt więcej nie popełnił tego błędu co my i jej nie zaufał i nie pokazywał prywatnych fotek i udostępniał o sobie prywatne wiadomości...

Zobacz załącznik 699689Zobacz załącznik 699690Zobacz załącznik 699691Zobacz załącznik 699692

dziekujemy, na marcowkach tez by l troll i laski ja przegonily, dosc glosno bylo na forum o niej,co to sie dzieje!!! a ta to chyba ma nudne zycie i kombinuje
 
Lux życie płata figle, za długa i pokręcona historia, zresztą nie chcę się tutaj żalić, chodzi o to, że nigdy nie wiadomo co może się zdarzyc, trzeba cieszyć się i doceniać najbliższych. Zbliżyło nas to do siebie, moje rodzeństwo i teraz wiemy że możemy na siebie liczyć.
 
Lux życie płata figle, za długa i pokręcona historia, zresztą nie chcę się tutaj żalić, chodzi o to, że nigdy nie wiadomo co może się zdarzyc, trzeba cieszyć się i doceniać najbliższych. Zbliżyło nas to do siebie, moje rodzeństwo i teraz wiemy że możemy na siebie liczyć.

wspolczuje to straszne stracic w tak mlodym wieku rodzica :no:
 
Tak to prawda, długo nie mogłam się z tym pogodzić, ale mama była chora, i teraz wierzę, że tam jest jej lepiej, nie męczy się już i jest szczęśliwa.
 
Ciekawe czy to jej prawdziwe zdjęcia...


Aliszia ze wzgledu na mame musialam się trzymać. Ona nie umiala się sobą zająć w tym czasie.
Dlatego wiem co dziewczyny po stracie mogą przezywac. Pamiętam moja mame doskonale. ;(
 
reklama
Do góry