reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Lopciu - zdróweczka życzę.

Amalfi - Tusk określił wiek do 40 lat, rano to wrzuciłam w poście. No a poza tym tak jak mówisz u nas in vitro nie ma sensu, bo zachodzę w ciążę. No nic Clexan jedyną nadzieją.
 
Weszliśmy do Europy i teraz musimy sie cofnąć! Bo PIS sie osrywa, zeby sie podlizać kościołowi i zrobi wszystko, zeby to zablokować. Masakra! Wszedzie w Europie IVF jest refundowane, tylko u nas kościól z PISem trzymają łape na wszystkim. To moze wsiądzmy wszyscy do samochodów naj.ebani z 3 promilami we krwi i zabijmy kilkoro dzieci w ten sposób, bo przeciez ten sposób jest tolerowany przez kościół katolicki!! A przez IVF juz nie.
 
reklama
żebym jak tak czuła jak i Wy... ale narazie to nic nie czuję naprawdę. nie czuje sie ani ciążowo ani m@łpowo wiec jeszcze czas...
dziekuje że jesteście ze mną tak to miłe.

pozdrawiam was ciepło


ps jeżeli faktycznie to owu mi się przesunała a na to wyglada z wykresu to musze jeszcze poczekać kilka dni chociaż do końca tego tygodnia, jeżeli temp nie spadnie to wtedy zacznę się zastanawiać. mój organizm nie daje mi żadnych sygnałów jeszcze.
 
Do góry