reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
klocia przeszly, bol brzuszka okresowy tez sie zmniejszyl...
corazone &&&&&&&&&& bo ja tez do mamci jade na dobre rzeczy... wieczorkiem sie dowiem pewnie co i jak
ide sie wykompac i spadam... ;* torbe do auta wezme w razie czego ;)
do wieczorka!
 
Nie wiem dziewczyny, jestem załamana...kazali mi czekać 2 tygodnie...nawet pęcherzyka nikt nie zmierzył. Powiedziała pani doktor ''dziwne, dziwne''. I że mało możliwe, że bhcg rośnie a zarodka nie ma.
Spróbuję się umówić do innego lekarza... nie wiem co innego mogę zrobić.

Umówiłam się do lekarza ale dopiero czw/piątek...kazał poczekać.
Powiedział, że skoro zdarzyło się u mnie puste jajo płodowe 2x to jest duża szansa na powtórkę...
Bhcg jest produkowane przez łożysko a zarodek mógł obumrzeć...
Ale mam poczekać, dać mu jeszcze szansę i wtedy przyjść.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wpadam na chwilę, bo padam na twarz :confused2:... sprzątnęłam chatę, pokosiłam caaaałą działkę, uprałam 3 prania, i zniosłam już ostatecznie drzewo do kominka... i nie mam siły ...na nic...
ZJOLA...KOCHANA - COKOLWIEK NIE BĘDZIE...JESTEŚMY Z TOBĄ!!!
CORA...JW....DZIEWCZYNY OBIE MACIE SIĘ TRZYMAC A MY JAK TYLKO MOGŁY BĘDZIEMY TO PODTRZYMYWAC BĘDZIEMY WAS CHOCIAŻ NA DUCHU!!!
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie dziewczyny i spadam bo nie wyrabiam...
 
jestem po grillu...

a pierdzielę co to sie porobiło!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cora jak to nie ma zarodka ???przy takiej becie ???
kurcze mać nic nie rozumiem .........
trzymaj sie choć wiem ,że bardzo Ci ciężko...


Nikusia witaj kochana ..



jutro moje dziecko miałoby rok..........................
 
corazon cooo???? dziwna sprawa... idz do innego gina, ten mi sie nie podoba........................
mama smacznie bylo?
jaaaa... mialam plany, ale sie lenie, nawpierniczalam sie tylko ciasta i salatki.. u mamy heh podloga odkurzona ale nie umyta :p
 
reklama
Witam sie i tutaj

Doczytalam tylko
Zjola cora &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Bĺonka a ty jeszcze nie urodzilas,aha czekalas na mnie-juz jestem rodzic mozesz.

Pa
 
Ostatnia edycja:
Do góry