reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Zwykle są 12.30-14 najpóźniej a dzisiaj nie ma.
Właśnie dzwoniła babka z Invicta, że kierowca w korku stał ale badania są już w maszynie, zaraz (???) będzie wynik...
 
Corazon, jestem i ja z kciukami...
Błoneczko, ja niby niedawno rodziłam, ale nie pamiętam...Ale zdaje mi się, że miałam najróżniejsze bóle, kłucia. W ciąży chyba wszystko jest możliwe :)
lopciu, no co Ty, nie mów tak...Uda się, uda, tylko trzeba niestety odstać swoje w kolejce :crazy:

Ja Was nie opuszczam, mimo że się już nie staram, bo może komuś daje nadzieję mój przypadek (?). No i lovciam Was wszystkie :-D
My dzisiaj ruszamy do moich rodziców, bo tata kończy 50 lat :-)
 
Corazn, śliczna beta! Pokaże się, pokaże! Nie wiem, kiedy zobaczę wieści od Ciebie, bo niedługo idziemy...&&&&
Błonka, jak brzuch, boli?
 
wleciałam przed wyjściem nagrilla..

Cora na bank będzie już serduszko!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

wlecę po 21 albo póxnej to sprawdzę wieści od Ciebie..

Kahaka my też Love You :)))))
ale masz młodego tatę ...
mój Tom ma 40 lat:laugh2:

Błonka może się tak dziać bo Mała juz nie ma miejsca i uciska na co sie da..
najważniejsze to czuć w czasie Jej aktywności 10 ruchów na godzinę ..tak mi mówili w szpitalu jak trafiłam w 38t.c z Zuzą bo krwawiłam..


Zjola &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kochana ...wierze,że bedzie dobrze.......
a ile miałaś dzisiaj betę ?????


Lopop nie spoczniemy nim poczniemy-nie poddawaj się !!




pozdro i dobrego humoru życzę ..
 
reklama
Do góry