reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
mama przestan,,co ty mowisz.....spokojnie..bez nerwow,,wiem ze łatwo mi mówic,,adzie dobrze...kochana teraz leki,potem znow działania-bedzie dobrze, głowa do góry ...dziubasku:)
 
Mama a nie myślałaś żeby jak ja uśpić jajniki na kilka miesięcy?
Mi ginek powiedział, że 6 miesięcy na antykach i wtedy jajniki powinny wykonywać 200% normy...
 
mama - nie łam się! może ten cykl jest taki pechowy i tyle! Mi w lutym stuknęło 3 lata starń i nie mam ani jednego bobasa... u mnie w tym cyklu patrząc na tempkę można by stwierdzić, że owulki nie było, a jest inaczej. Dlatego ja uważam, że tylko lekarz może stwierdzić takie rzeczy!
Nie poddawaj się! Weźmiesz leki w tym cyklu i w następnym cyklu będzie wszystko dobrze!!!
 
dziękuje kochane moje babeczki...ja siedzę i ryczę z niemocy......

Carolaaaa ja już miałam takie kuracje antykami-z takiej kuracji mam Zuzę ...ale niestety przy staraniach o Domisia już nie poskutkowało....
teraz już 2 razy tak miałam i nic-ani jednego pęcholka nie było..


na mnie już chyba nic nie podziała..
 
Mama witaj :-) kurcze aż dziwne, że masz tak piękny wykres, skok, objawy a pęcherzyk nie pękł??? Ale przez ostatni rok widziałam już takie rzeczy, że uwierzę we wszystko. Bardzo mi przykro, staram się zrozumiec Twoje rozczarownie i smutek. Trzymaj się i jesli masz siłę to nie poddawaj.
 
Mama - kochana tak mi przykro, że aż mi wstyd pisać, co u mnie na wizycie. Mam nadzieję, że leki pomogą. Trzymam kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.

U mnie po wizycie wszystko ok. Wszystko po zabiegu jest w porządku, owu była i możemy spodziewać się przy dobrych wiatrach dwóch kreseczek za 8 dni. Gdyby tak było, to ciupasem tydzień po spodziewanej @ mam walić do ginka. Jeżeli będzie nietrafiony, to gin daje nam 3 miesiące na naturalne starania a potem proponuje inseminację. Cały czas zachwyca się moją rezerwą jajnikową i regularnym jajeczkowaniem w wieku prawie 42 lat!

Mama jeszcze raz przytulam. Nie umiem się cieszyć, kiedy ty cierpisz :(
 
reklama
Do góry