reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
zjola to czekamy z Toba do testowania , juz trzymam &&&&&&&&&&

mamuska słonko,,juhuuuu

Bree odwiedzaj,,dawaj fluidki.....nałapiemy:0

zmykam modułki robic...
 
kurde, ale mialam zaleglosci od wczoraj. Mam taki zapierdzielnik i w pracy i w domu, ze nie mam chwili by zajrzec na forum.

mama - kurza twarz! Ja sobie wczoraj czytalam o endometriozie i mam wszystkie objawy :( i sie na maksa cykam przed ta wizyta przyszlotygodniowa... Na szczescie wszystkie te objawy moga tez byc spowodowane niedoczynnoscia tarczycy.
Nie poddawaj sie mama! Kiedys nam sie uda! Wierze w to! Nam za chwile stukną 3 lata jak sie staramy! Masz juz dwojke maluchow, wiele dziewczyn nie moge sie doczekac jednego bejbe. Wiem, ze to jest srednio pocieszajace, bo jestem w podobnej sytuacji, ale naprawde trzeba sie nauczyc cieszyc tym co sie ma, bo mozna sie wykonczyc. Sciskam Cie mocno i tule!
Ja na razie mam takie podejscie, ze sie spokojnie bede leczyc, zakladam ze to i tak moze nic nie dac i bede sie bardzo cieszyc jak nam sie uda stworzyc nowe dziecie, ale jesli nie, to uznam pokornie, ze widocznie tak ma byc i bede szczesliwa z tym co mam. O! :tak: Tulam raz jeszcze mama!

wikula - Zadzwonili! brawo! Ale sie ciesze! Teraz tylko fasolka do pelnego szczescia potrzebna!

Carol - zdrowka!

Nikusia - witaj wsrod weteranek!

zjola - super wiesci! Ciesze sie razem z Toba i trzymam kciuki za II za 8 dni!
 
no to ~~~~~~~~~~~~~~~na lepszy sen kochane...
mama nie łam sie, po lekach bedzie okej... a moze by antyki pomogly na jakis czas? tak jak carola mowi? sama nie wiem...

ja jutro smigam do 2 masta na badanka rano.. na czczo, az sie boje.. ostatnio miala taka gruba igle ze prawie ugryzlam ta pigule...

dziewczyny chcialam sobie kupic kurtke albo plaszczyk na wiosne.. co poleciacie? i tak nie bede wygladac "sexy" no bo musze kupic wieksza na brzuch.....
 
Błonka - w sprawie ciuchów nie pomogę. Fluidków nałapałam cały worek. Przydadzą się za 8 dni. Kciuki za badanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
To ja już z samego ranka dzień dobry :-)
Zjola to czekamy i miejmy nadzieję, że maluszek już rośnie
Kora7 pięknie napisane tak trzymać-rękami i nogami (wychodzę z tego samego założenia dopiero od miesiąca) mam nadzieję, że mi nie minie :tak:
Błonka może zerknij na takie modne teraz z odcięciem pod piersiami, fason modny, brzuszek powinien się zmieścić a po ciąży spokojnie będziesz mogła w nim jeszcze latać. Wydaje mi się, że typowo ciążowe mogą być drogie...ale to już Twój wybór...ostatnio takie w trollu widziałam
Mama - ciężko jest jak nie wiem co, zapewne żadne ze słów mogących ukoić Twój smutek nie będą wystarczająco mocne. Ale nie jesteś sama, jesteśmy z Tobą. Pamiętaj o swoich dwóch skarbach a raczej trzech :tak: Trzymaj się
MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM:-)
 
Lopop mam 13d.c ...ciałka żółtego nie ma..

biorę leki na owu ...a robia się torbiele..
dostaje leki na rozbicie torbieli i znowu lek na owu
i kat QRWA w koło macieja....

poddaję sie .....w lutym stuknęło 2 lata starań,nerwów,nadziei ...
do doooopy to wszystko i tyle..

znam to podłe uczucie, bardzo mocno Cię ściskam, ale tak sobie myślę, a może czas odstawić leki ? Skoro nie pomagają, tylko wręcz psują ? Kochana mamitko gorąco Cię pozdrawiam i nie pozwalam się poddawać :tak:;-) 4 you ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :))

pozdrawiam wszystkie staraczki :))))
 
Ostatnia edycja:
mama wiem że to średnie pocieszenie ale ja podobnie jak jeszcze kilka dziewczyn u nas staram się już 3 lata:szok: nie jesteś sama kochana a w grupie raźniej. Moje cykle wyglądają wzorcowo (obserwacje, tempka) mimo że w ostatnim badaniu tsh było powyżej 5, prolaktyna 50 i progesteron w II fazie 16... gin też powiedział że to przedziwne- obserwacje świadczą o tym że jest super a tymczasem ta owulacja taka nijaka albo wcale. Widzisz biologia to nie matematyka jak mi kiedyś ktoś powiedział.
A ginka ma na ciebie jakiś pomysł? ustaliłyście co robicie dalej? Słuchaj ja myślę że jak się zna problem to medycyna teraz dużo może. Podleczysz się i będzie dobrze zobaczysz.

Wczoraj się dowiedziałam że kolejna kol z pracy jest w ciaży i popłakałam sobie w domu:-( z niemocy mojej a nie z zazdrości.
dzisiaj już lepiej, a u ciebie Mamuś???
 
reklama
Do góry