reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
hejki kochane
Ja wczoraj zajęłam sie obiadem,dziećmi,moim P i tak minął dzionek...cały spedził ze mną o dziwo...

Kurcze musze isc na diete,,przytylam 1,5kg prezz wakacje jakas amsakra,,ale sie nie dziwie,nigdzie nie jezdze nie chodze,,tylko an necie siedze...

oliwka wspolczuje tych przejsc,,młoda chyba jeszcze nie rozumie,ze ty jestes jej opiekunem i wogole,chce miec kontakt z mama,a pewnie ty jej zabraniasz to ona bedzie miala cie za wroga..
mmm przepis na blogu ??
wikula fajne miejsce kiedy wyjazd??
suzi zaczynam diete na serkach,heee..dołącze do ciebie...
 
Ewcia - oj przytyć jest łatwo, gorzej to zgubić niestety, ja też ostatnio przytyłam, ale jeszcze jest w normie więc się nie załamuję...
Wyjeżdżamy w sobotę rano, bo mój małż w piątek jeszcze do późna pracować będzie....
 
wikula super,ze jedziecie..
ja w tym roku mam anjgorsze wakakcje,nigdzie nie bylam,ani nad morzem ani nad jeziorem,nic a nic....i siedze w domu i tyje..porazka..
 
Ewcia - ja tez jeszcze nigdzie ni byłam, oprócz weekendowych wypadów do rodziny, przypuszczam, że na dłuższe wczasy pojedziemy dopiero pod koniec września...
 
wikula weekend to zawsze cos,ja tylko w domu non stop,moje najgorsze wakacje...ech

wkurzłam ie na maksa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:we wtorek kupiłam koraliki i inne duperele,wpłącilam e-przelewem i allegro od razu odpisało,ze wpłata jest i została przekazana danemu sprzedawcy,pisze teraz do tego sprzedawcy,a oni mi odpisali,ze nie maja kasy ode mnie jeszcze..grrrrrrrrrrrrrrr:no::wściekła/y::wściekła/y: wsciekłam sie,,bo miałam mamaie na jutro dorobic ze 30 par kolczyków,,a nie mam z czego juz......ciekawe kto kłamie,wzieli kase i dupa,,nikt jej nie ma....
 
reklama
Do góry