reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
ja czegoś tu nie rozumiem:zawstydzona/y: Tak bardzo ich nie chcemy a one i tak przychodzą!!! No trzeba mieć tupet:wściekła/y:
 
Człowiek drzwiami wyrzuci a oknem wlezą!
Hehehe zgadza się :-D
Teraz tak sobie myślę że w cyklu w którym zaklinałam @ i odstawiałam tańce aby małpa nie przysłla udało się:) Może warto powtórzyć rytuał heheheh i jak tylko widziałam koleżanki w ciąży to dotykałam pępka :-Dhehehe
Kasia wystawiaj brzucholek do ekranu:)
 
komu loda?? hhm jak to dziwne dwuznacznie brzmi..mam nesquika....z galaretka

suzi ja tez myslalam o tescie,,bardzo dawno juz nie kupowałam...a moze zakupie i sobie zrobie,heee
zjola trzyamam kciuki......

ja moja @ oddam na zawsze heeee...gratis a jeszcze doplace...
 
reklama
Suzi - mówisz, że to działa? Dotknąć pępka? Zaraz, zaraz ale czyjego? Swojego, czy ciężarówki?

Ewcia - brzmi strasznie dwuznacznie. Dobrze, że my kobitki jesteśmy :) Ja @ oddam nawet i na zawsze a co mi tam. Byle tylko jeszcze jeden dzieć się pojawił i to mi wystarczy :)
 
Do góry