reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Jak na razie liczę na to, ze do trzech razy sztuka, chociaż wiem, że z tym różnie bywa. Mój M na pewno nie będzie chciał się już starać gdyby za 3 -im razem nie wyszło. Powiedział, że to ostatni raz i na więcej nie ma sił.
Zjola ja mówiłam sobie że jak za 3 razem się nie uda to koniec. Finał był taki jak zawsze;/ ale teraz wiem że 4raz chcę próbować i będę walczyć aż się uda:tak:

Przecież tez zasługujemy na szczęście:*
 
reklama
Dorota - u mnie nie ma problemu z utrzymaniem ciąży i nawet jak nie biorę luteiny, to ciąża trzyma się nadal. Problem jest, bo moje dwie ciąże obumarły, a w drugim przypadku był zaśniad groniasty częściowy. Nawet podczas trwania martwej ciąży mój organizm nie chce się jej pozbyć. Za każdym razem musiał być zabieg. Gin stwierdził, że możemy mieć wadę genetyczną, która może się za którymś razem nie ujawnić i dziecko będzie się rozwijało. Liczę, że za 3-im razem właśnie tak się stanie.

Suzi - jak znajdziesz zaklęcie, to podrzuć :)
 
Suzi do badań genetycznych jeszcze nie dotarliśmy. Wizytę w klinice mamy wyznaczoną na 27 - o lipca. Wtedy pewnie zrobimy badania genetyczne, bo wszystkie inne wychodzą ok.
Co do starań, to ja bym mogła i 6 i 7 razy próbować ale mój M nawet na trzeci raz nie chciał się zgodzić. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że za trzecim razem się uda :)
 
Hej,
byłam u ginka,mam nadżerkę,zrobił cytologię i powiedział,że brak szans na ciążę.Jeżeli przy stymulacji była 1 sprawna komórka to bez stymulacji nie ma szansy.Super.
Poza tym to mąż mnie dzisiaj rzucił.Też super.
A co tam,miły dzień.
 
oliwka jak to maz cie rzucił?? o co kaman?? co sie stało??
to teraz badania czy co?? stymulacja itp itd....ja az sie boje isc do gina...
 
oliwka, jak to mąż Cię rzucił??? :szok:
suzi, zjola, ja też sobie powtarzam, że do 3 razy sztuka i TERAZ MUSI SIĘ UDAĆ! Innej opcji nie ma i już!
zjola, u mnie też badania nie wykazały przyczyny poronień, dlatego biorę te zastrzyki z Clexanu.
 
oliwka jak rzucił?????? że co:no: o czym mówisz napisz dokladnie? nie o tym co mysle nie???????????
Bedziesz się stymulować najwyżej, nadżerki sie pozbędziesz szybko. daj znać co się dzieje z m twoim????
 
No napisał mi,że ma dosyć moich nerwów i że chce się rozstać.
Nie Ewcia,badań nie będzie bo po co?Stymulacji też nie.Jako samotnej matce jedno dziecko mi wystarczy.
 
reklama
oliwka proszę cię!!!! za taki tekst to bym go sprała na kwaśne jabłko. w życiu fajniejszej i lepszej baby mieć nie będzie. a już bez humorów to na 200% nie znajdzie bo takie nie istnieją. że co że tak się może znudzić żona i adios muczaczos???? niech spada
 
Do góry