reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Solpadeina jest bardzo dobra ale to mocny lek, mój też to kiedyś brał, ja po nim zdychałam, więc spróbuj sobie wziąć mniej a najlepiej to rozpuszczalne w wodzie.

Ktoś mi powie co z tym ciastem? Bo chciałabym zaraz wyjść a nie wiem co z tym olejkiem :( właśnie zjadłam śniadanko i się nakręciłam bo mi nie podszedł ser wędzony ;/ ale sobie nawymyślałam.
 
Lilith &&&&&&&&&&& :)
Amalfi jak dziala to dobrze ja juz nawet znalazlam forum o uzalezniolnych od tego leku niezle ....i w ogole od przeciwbolowych ..

najwazniejsze ze Wam pomaga :)

dobra zbieram sie bede gdzies za 2h... do napisania :)
 
Lilith moim zdaniem można innego olejku użyć... np waniliowego :)

Ale tego ciasta nie robiłam-jeszcze :)

edit: ja się żegnam-do jutra!
 
Ostatnia edycja:
Amalfi - twierdzisz, że ja tak nudna jestem, heheh?????
poczekaj spokojnie, n a pewno się rozkręcę, strzelę sobie drina i będzie git, nie zanudzimy się:))

Lilith - to ciasto to biszkopt z owocami, tak???? Jezeli tak to normalnie wrzucasz do ciasta owoce, a olejek można dać dowolny, tak, żeby zapach nie gryzł się ze smakiem owoców:0
powodzenia w pieczeniu
 
Wikulaa nie, nie nudna heheh tylko mnie calymi dniami tu nie ma, zaraz wychodze wlasnie, a jak wroce to juz wszystkie spicie hehhe, wiec bedziesz musiala sama ze soba pisac :-D
Sprawdzilam pogode i oczywiscie kiedy wypada moj weekend bedzie deszczowo, wiec ide na godzine przed praca do parku poopalac sie troszke i naladowac sie, poczytam sobie, papap, do 22.00 Waszego czasu:-)
 
witam dziewczyny, jestem na forum babyboom 3 raz, poprzednim razem pisałam do innego wątku, wtedy też byłam pewna, że zaszłam w ciążę, zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki, ale pomimo to dostałam miesiączkę, nie wiem co z tym testem było nie tak.. no i tak właściwie to nie bardzo wiem, jak poruszać się tu w tym forum, nie mogę znaleźć moich poprzednich wiadomości..
 
reklama
amalfi - proszę bardzo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

lilith - hahahahah suty nie bolą powiadasz i nie zciemniały - a iwęc mi do tej pory nie zciemniały, raczej wyjaśniały ;) Lekko mnie pobolewały sutki bardzo lekko, nic więcej i wogóle nie urosły-do tej pory, może odrobinkę, naprawde odrobinkę - prawie wcale :sorry: a mogły by hehe ... ja wogóle nie miałam objawów ciążowych , aż do 4 dni po terminie , jak mnie mulić zaczęło ;) więc zacsikam za Ciebie kciuki mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& - głowa do góry :)
 
Do góry