reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Mój jeszcze gra więc sama siedzę.. zjadłam trochę rodzynek w czekoladzie i po chwili do kibla zaś ledwo doleciałam. Nie wiem kurna co mi jest :( A myślałam, że się trochę poprawi przez dzień.

Martusia, Ty do wyra może jak się tak źle czujecie?

Kahaka, a może na następny cykl sobie odpuść mierzenie na końcówce nie licząc 2-3 ostatnich?

Wikula fajno, że już jesteś :)


Mama, papa. I uważaj tam :)
 
reklama
LILITH trzymam kciuki, żeby to fasolina była!!! :D
I ten sen i to-jest szansa :D
Zazdroszczę Wam psp3-my chorujemy na nintendoo wii ale niestety to dość droga zabawka...
Ja trochę drzemałam-niedawno wstałam... ale zaraz z powrotem wracam do łóżka....
 
Witajcie, chwilke mnie nie bylo ale m ailam pracowite dzionki poza tym sporo rozmyslalam o wszystkim... o jutrzejszej wizycie u andro...o tym czy moze w tym cyklu sie udalo... ale co tam o mnie


Bree najszersze kondolecje , mocno przytulam!!!!!!!!!!!!!Trzymaj się dzielnie Kochana choc wiem ze nie jest łatwo, pisz jak tylko bedziesz mogła wesprzemy Cie i utulimy.








Palemko GRATULACJE!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

ale sie cieszę od razu się na serduchu lepiej robi jak się slyszy takie wiesci :)
a tescik bajka !!!!!:tak:
Kochana zyczę cudownych miesiecy, i wszystkiego co najlepsze!!!!:tak:

Mamuś kochana to krwawienie i zawroty fakt nie chce Cie nakrecac ale zdarzaja się w ciąży ale martwie sie ze przez ten acard mialas takie dlugoe krwawienie , idz jutro do lekarza i daj znac co i jak

Lilith te Twoje nocki brzmią obiecująco ;) rozniez nie chce Cie nakrecac;)

Witam nowe staraczki:-):-):-)
nie nadrobie Was ale poczytam przepraszma ze na wszystko nie odpisze...
 
Ostatnia edycja:
witajcie..

Kahaka- no to o co kaman!!!!!kurcze tempka ładna a test......szlag..czyli nadal trzeba czekać:dry:cierpliwosci Ci życzę bo pewnie wkurza taka sytuacja:eek:

Martusia- zdrówka dla Was:tak:
mówisz ,ze jesteś w ciązy z Mc D:-D:-D

Wikula- witaj po wizytnio-jak tam było na wyjazdówce??;-)

Betusia- &&&&&&&&&&&&&&& za wizytę!!mam nadzieje,ze wniesie coś nowego..

Palemka-ciężarówko-wlatuj do nas z ~~~~~~~~~~~~~~~~:tak::tak:

Lilith- no to "ciekawie" u Ciebie z samopoczuciem ,może faktycznie i Ty zaskoczyłaś:tak:


dziewczyny ,a u mnie raczej DOOOPA!!
zmierzyłam dziś tempke z nadzieją,ze bedzie sporo podan 37 i co..........36,8:szok::no:po lutce:eek:także nadzieje odeszły...


idę budzić dzieci...ja juz od 7.20 na nogach a Oni nadal chrapią..
 
Witam się z rana z kawusią :)

Kahaka to pozostaje tylko czekać mimo wsystko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mamuś ale tempka i tak jest wysoko wiec nie martw się na zapas, nie chcę Cię nakręcać ale moze to spadek wiesz jaki ;) poczekaj spokojnie do testowania... te nasze tempki to sa tak rozne ze niech je szlag...
mam nadzieję , ze wniesie ale i tak pewno powie ze trzeba powtorzyc badania a to dopiero w polowie sierpnia wiec..... koooooooopa czasu :/ matko jak ja sie dzisiaj denerwuję i jeszcze snila mi sie dzis wisyta ale u ginka u ktorego bylam (ale podswiadomosc dziala)i powiedzial ze naturalnie szans nie ma umeczylam sie w tym snie jak nie wiem co.....

a co do mojej to rosnie baaaaaardzo powoli ... ciezkie to wszystko...;/
dziś godzina "W" po południu...
a ja dla poprawy humoru mam pare kuponów z grouponu i tych innych deali , wobecz czego żeby mi się nie nudziło i abym nie myslala to dzis pazurki jutro fryzjer sroda zabieg na twarz a czwartek pedicure :) a co akurat koncza waznosc lada moment i trzeba je wykorzystac :)))))))) a co trzeba cos czasami dla siebie nie tylko w domku samej zrobic ale niech ktos kolo Ciebie zrobi ;)

a w ogóle piekna jest pogoda , słonko cudnie operuje aż sie zyć chce jak jest tak słonecznie :))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Ja też się witam:-)
Pełna nadziei, że mi gips dzisiaj ściągną!!!!!!!!!!
Tylko kawy nie piję bo coś mnie głowa od kilku dni :szok::wściekła/y:
Czy to możliwe żeby tak bolała od tabletek na tarczycę?
Po prostu momentami nie wyrabiam:-(
 
niunia trzymam &&&&&&&&&&& za zdjęcie gipsu :); a co do połaczenia bólu głowy z taboetkami na tarczycę to ja się nie znam wiec nie pomogę :/
zrób sobie zimny kompres jak mozesz (mokra szmatka nasaczona octem) - pomaga sprawdzony stary sposób mojej prabaci :)
poszperaj na necie moze cos tam znajdziesz albo zapytaj endo
mimo wszystko zyczę aby przeszła szybko i dala Ci odetchnąć
 
cześć dziewczyny.

mam dzisiaj wolne i dopiero wstałam.
wczoraj spotkaliśmy suię wieczorem ze znajomym i dowiedziałam się że koleżanka z mojej paczzki jest e ciąży i coś we mnie pękło, miałam doła przez cały wieczór a po powrocie do domu ryczałam jak bóbr, zresztą nadal mi smutno,

fajnie że im się udało tylko to takie niesprawiedliwe, oni starali się 4 miesiące a my 2,5 roku i lipa, nawet nie wiedomo czy wogóle nam się uda :(
 
reklama
Dzięki, jak tylko wrócę od chirurga to wypróbuję.
Wczoraj z rana aż wylądowałam w toalecie, tak mi niedobrze było, a głowa to wręcz jakby chciała rozsadzić od środka:szok:
 
Do góry