reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

mmm... tulam mocno wiem, że człowiekowi jest bardzo ciężko doskonale Cię rozumiem że przychodzi taki moment ze czlowiek peka... ale Kochana nie daj się mocno sciskam ... czasami potrzeba nam uwolnic emocje ...

niunia to mialas mega migrenę współczuję serdecznie znam to ... mozna wtedy skonać..
 
reklama
Zmykam
komp też nie chodzi zbytnio dobrze, net się otwiera mozolnie
chyba jakiś wirus, muszę M pogonić niech zrobi, ja mam ważniejsze rzeczy do robienia
np ciuszki na szydełku, sweterek zrobiony, bolerko w połowie drogi, za dwa dni skończę i zaczynam coś nowego, później wstawię foty
jeszcze podłogę umyję przed wyjściem do lekarza
mam nadzieję że M przyjedzie z dobrymi wieściami...
 
Dzien dobry dziewczyny!
Nie bylo mnie przez weekend, Wasz weekend, bo moj chlop pracuje poza miastam od poniedz do piatku i widze go tylko przez pare godzin w soboty i niedziele, bo ja z kolei pracuje w te dni. Stalo sie cos przez ten czas??? Zaraz lece znow do pracy wiec nie doczytam widzialam tylko jakies gratulacje dla palmy czy to jest to????:szok: Udalo sie??? Napiszcie cos

Widze ze tymonka napisala ze sie udalo, nagapalma gratki wielkie!! Jak to zrobilas???
 
Ostatnia edycja:
PAAAAALLLEMMMKAAA!!!!!!!!!!!!
Super wieści- ale szczerze mówiąc spodziewałam sie tego!!!!!
kochana strasznie ci gratuluję! bardzo się cieszę!
Dałaś nam tutaj nadzieję wielką:)

Zycze ci teraz spokojnych 9 miesięcy i łatwego porodu. ahhh ciekawe na kiedy termin.

SUPER PO PROSTU.
 
Amalfi-tak,Palemka ma fasolkę :))

kochane ja dzis bez weny...zagadałam sie z jedną z mama pod przedszkolem-niedawno wróciłam a zaraz muszę po Dominika wracać a jeszcze odkurzacz krzyczy więc idę sprzątać...

ściskam Was wszystkie moocno,ale coś dzis chyba nie popiszę....
 
Witajcie :)

Ja wczoraj i dzisiaj z rana troche pobiegalam po lesie.. w sumie nie sa jakies ciezkie to bieganko... ale cos mi ono przypomnialo.. juz od jakiegos czasu kilka cykli i nie zawsze mam jakies dziwne plamienia... wczoraj po bieganiu tez mialam i dzis tez.. brzuch mnie napierdziela jak na @ ale to jest niemozliwe bo dzis jest dopiero 13dc... niby wiem je przed owulka moga wystapic plamienia ale pamietam ze raz bylo po chyba w 17dc. I to nie jest jakis tam brazowy sluz a krew z malymi skrzepkami. Kurcze wiem ze musze isc do gina ale bede mogla gdzies za tydzien.... Wiem ze to glupie ale moze wiecie dlaczego tak sie dzieje???
 
reklama
nie jest az takie super obfite ale jest... no i do tego silne bole w dole brzucha. Kiedys gin podejrzewal u mnie cyste zrobil usg i cos tam wykazalo a po drugiej @ juz bylo oki... kurde zawsze cos...
 
Do góry