reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Beatka gratuluję :)
Kahaka cudne pudełeczko :)

Ja pracuję, pogoda u nas w miarę to i humor lepszy :)
Dzieciaki poszły karmić kozy do dziadków i jest spokój w domu.

Mama widzę masz dobrą rękę do rad :) to ja do października do 7 rocznicy ślubu też postaram się słuchać Ciebie :p
 
Dziewczynki, zakupiłam na Allegro torebkę - tę kwiatową :-) Nawet dostałam od męża pozwolenie, więc długo się nie zastanawiałam :-p

Jutro mam badania...Mam nadzieję, że nie będę długo czekać na wyniki.
Trzymajcie kciuki.

A właściwie, to gdzie jesteście?
 
Beatka wstępnie gratuluję-mam nadzieję, że kreseczka się zrobi grubsza... Wstaw fotę testu zresztą to ocenimy...

Ja w zeszłym miesiącu miałam tak jak pisałaś ciążę biochem. test wyszedł bardzo, bardzo blady, beta dodatnia a wieczorem @ ;/
 
ok to wstawiam wam zdjecie testu troche nie wyrazne
dodam ze dwa robilam w odstepach 4 godzin i w oby dwoch wyszla blada kreska
w orginale bardziej ja widac

 
Beatka tylko gratulować :D

Kahaka- ojej jakaś ty jesteś utalentowana może Nam pokażesz jak i z czego stworzyć tak piękne pudełeczko :) Proszę i pochwal się jaką torebkę kupiłaś ja tez jedną mam na oku i może jutro się po nią wypuszczę :D
 
jezdem:) na tarasie topiłam tłuszcz:))))):-D:-D:-D

a ,że dzieci wróciły z placu zabaw to kolację zapodałam i juz w domku bedę..więc odpaliłam bb:cool2:

Ja w zeszłym miesiącu miałam tak jak pisałaś ciążę biochem. test wyszedł bardzo, bardzo blady, beta dodatnia a wieczorem @ ;/

Martusia- kurcze,nie wiedziałam ...przykro mi kochana:-(.....

Kahaka- a tak jakoś mi sie napisało post pod postem:sorry2:

Iza- hahaha-mówisz ,ze bedziesz mnie słuchać;-)szkoda tylko ,ze mimo ,ze robię tak jak Wam piszę to sama zajść nie mogę..ja mam rocznicę w sierpniu...może do tego czasu sie uda.........

Beatka- &&&&&&&&&zeby we wtorek były mocniejsze krechy...ja też widzę..blada ,ale jest:tak:

Małpajaja- dzięki za przytulenie..od razu mi lepiej:*
 
reklama
Beatka, kreseczki widać. Trzymam &&&&& za poprawę intensywności kolorku, to utwierdzi Cię w przekonaniu o powodzeniu.

kahaka - pudełeczko cuuuudo. Mama zapewne z samego pudełeczka już by się cieszyła - prezent to dodatek ;)

mama a może i dla mnie masz jakąś radę? mam rocznicę na koniec maja ;)))
 
Do góry