reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Rurka- powitac :)
i wiesz co ..ruszaj niebo i ziemię bo warto!!!
ja gdybym nie miała dziecka na pewno!!!! skorzystałabym z tej metody!!
nie rozumiem ludzi krytykujacych innych ,ze decydują sie na "taki krok"...


Bree-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dobry plan!!
 
reklama
Mamita taki mam zamiar. Zaczynam od wizyty u lekarza rodzinnego jutro rano. Wyciągnę od niej skierowanie na wszystkie możliwe badania. Czego nie dostanę zrobię sama, i z tym wszystkim pojadę do endo a później pójdę do gina. Niech radzą!!
 
Witam! :) Podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam coś napisać :)
Strasznie mi przykro jak czytam jakie niektóre z Was mają problemy... Nie byłam w takiej sytuacji bo nam udało się od razu jednak całym sercem jestem z Wami i trzymam kciuki za wszystkie starające się przyszłe mamusie :* Sama mam koleżanki, które starają się o wymarzone maleństwo i jak do tej pory nic... Widzę jak one z miesiaca na miesiąc wierzą z wszystkich sił że nareszcie się uda i serce boli kiedy widzę rozpacz ze znowu nic...
Ja narazie nie staram się o rodzeństwo dla mojego Dawidka (myślę ze gdzieś za 2 lata dopiero) ale jeśli pozwolicie to będę Was nadal podczytywać.
TRZYMAM KCIUKI I POZDRAWIAM!!
 
Witajcie kochane,

wpadłam tylko zameldować, że @ się pojawiła w 26 dc, czyli dzień wcześniej, dobrze, że nie robiłam sobie nadziei. Biorę już ten castagnus i łudzę się że pomoże na śluzik :D
Postanowiłam też, by te staranka były faktycznie starankami [ nie z jaką manią oczywiście ] ale nie pomijaniem dni płodnych czy też prawdopodobnej owulacji, co tam, najwyżej sobie powkręcam jakieś śróbki :D Dawno nie miałam :D Tak więc cykl zapowiada się intensywny..

Miłego wieczorku, uciekam na kolacyjkę :)
 
Rurka ja tez tak zrobię z tymi badaniami...

Paulinka- dzieki :) mam nadzieje wielką,ze my wszystkie tu Weteranki sie doczekamy!!
nie musisz nas tylko czytac-pisz jak masz ochotę:)

Lilith- no witaj kochana :)
powodzenia w staraniach!!
ja mam dziś 26d.c. -@ termin na wtorek.
mam nadzieje,ze Castagnus Ci pomoże na śluzik!

smacznego-ja wcinam pomarańcze,dzieci spią-błoga cisza:)
 
Ja na śluzik zakupiłam sobie wiesiołek. Mam również nadzieję, że pomoże na metabolizm. Castagnus biorę na prolaktynę już jakoś 4 miesiąc z zalecenia gina. Będę brać do końca maja, później badania i zobaczymy, czy coś pomógł.
Lilith a Ty z jakiego powodu będziesz brała Cast? Przepraszam jeśli pisałaś, jeśli tak to nie zapamiętałam :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
kahaka- bardzo proszę o tę instrukcję :)))))
Ja możę jutro śmignę po tirebkę w której się zakochałam jak zdąże po pracy :D
 
Bree, super, że masz konkretny plan i wiesz czego się trzymać. Ja póki nie mam wyników badań ciągle nic nie wiem...
mama, robiłam hormony prywatnie. Za każde badanie płaciłam 25 zł, czyli razem 125.
malpajaja, to wyślij mi na priv adres mailowy, to Ci zaraz wyślę.
paulinko, fajnie, że nam kibicujesz, dzięki :)
LILITH, to mówisz, że się ostro bierzesz do roboty :-D tak trzymaj :-)

Nie ma nikogo więc idę.
Trzymajcie kciuki za jutrzejsze moje badania!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie poczciwe weteranki:)

u mnie słonko od rana to i nastawienie inne mimo świadomosci co bedzie jutro;/
tempka dzis znowu spadła na 36.7...
no nic..trzeba sie pogodzic z losem-już swoje przez week.wyryczałam.

Kahaka- dzięki za odp.
no i masa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje badania!!!

powdrowienie 4all:))
smacznej kawki:)
 
Do góry