reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Amalfi-jak 2 dni i weekend-teraz jest weekend:)))

fajnie,ze już w domku-odpocznij..nogi na ławę i piwko :))))
ja bym sie napiła piwka ale nie mam;/

a dzieci padły w połowie drogi do góry:))
 
reklama
Mama Wy macie weekend, ja ma za dwa dni dopiero swoj;-).
I zamiast piwa pije soczek i przegryzam ciastem, doopa rosnie, ale co tam... niech rosnie, w koncu mam @ i nie moge sie oprzec slodkiemu
 
Amalfi-no tak..jak w weekend pracujesz to pózniej masz swój:))

smacznego kochana-wcinaj ,zawsze to trochę łagodniej z PMS:))))


ja zmykam..urobiłam sie dzis w ogrodzie i padam..
ale mi sie chce piwa-matkoooo!!

do jutra:) :*
 
mama, Marta, amalfi, moja mama wie, co to za spektakl "Klimakterium", raczej się nie obrazi :-D

A ja teraz siedzę i robię pudełeczko na prezent. Jak skończę, to pokażę.
 
Hej kobitki,

mama dzień mija pomału, bo M pojechał o 13-tej do pracy i zostałam sama z dziećmi. Pogoda paskudna więc siedzieliśmy w domu:dry:
Teraz oglądam serial.

Jutro za to mam nocną zmianę więc też taki weekend do d...
 
No tak dziewczyny, szkoda ze bogate nie jestesmy heheh, tylko musimy do roboty dzien w dzien nawet sobota niedziela:-(. Ja jutro na wieczor jak zwykle:-(.
kahaka ja chyba slyszalam o tym spektaklu ,moja mama tez byla ale na tym odpowiedniku meskiej menopauzy,chyba sami faceci grali w tym spektaklu, a to klimakterium podobno lepsze jest
 
hejka-ja napiszę ,ze u mnie tak jak pisałam wczoraj dalszy spadek -dzis 36,8..
we wtorek na bank bedzie @..

łapy i giry opadają!
nic sie nie chce....
zrobiłam kremówki ,zebym miała zapas słodkiego...
poryczałam juz dzis sobie i pewnie jeszcze porycze nad swoim losem...tyle starań było i znowu nic-szlag by to!!!

miłego dnia kochane-mój jest do doopy!
 
mama no co Ty??? Zjedz sobie cos slodkiego i bedzie dobrze, w koncu zaskoczysz, wiem, łatwo sie mowi, gorzej robi, ale skoro dwa razy Ci sie udalo to i teraz Ci sie uda

A moja @ dala mi w nocy popalic, zwijalam sie z bolu, tabsy nie dzialaly i nie dzialaly az w koncu cudem zasnelam.
 
Amalfi...dzieki ,wiem ,ze z 2ką mi się udało,ale Oni też są po hormonach ...które teraz na mnie nie działają...załamuje ręce ,ale nie smęce bo Wy walczycie o pierwsze sczęście...

przykro mi,ze @ taka kąśliwa w tym cyklu...
trzymaj sie i leż kiedy możesz..porozpieszczaj się..
 
reklama
Hej,
mama, przykro mi...:-( wredny małpiszon nie chce się odczepić! Ale nie wolno się poddawać! Ty, która wszystkich pocieszasz wpadasz w dołek? Nie wolno!;-)
amalfi, a co Ty masz takie bolesne @? Bidulko...

Ja zaraz lecę do kościoła, bo mnie moje dzieci zaprosiły na komunię...NIe chce mi się, ale trzeba.
W dodatku głupoty mi się śniły-że dziadek umarł :confused::-(
Miłego dnia!
 
Do góry