reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

oliwka no co ty..moze ma nerwa i poprostu tak napisał,w domu sie pogodzicie.w nerwach na pewno napisał,przeciez nie zostawi ciebie i dizecka,no bez jaj.....
 
reklama
Napisał mu,że droga wolna,chce się rozstać to ok,niech da znać jak zadecyduje co dalej.
Mi niepotrzebny jest mąż,który ma mnie w dupie więc spoko.
On nie z tych co rzuca takie teksty ot tak sobie.
Idę się przespać,jestem zmęczona.
 
suzi to czekasz w sumie do kiedy??

ja w srode mam dostac...cycki mnie bola,nawet moj sie przytulic nie moze...ja mam co 30dni @..

dobra zmykam na godzinke,bo synek bedzie ogladal carsy 2 na kompie...
Nie wiem do kiedy :dry:
chyba co ma być to bedzie:]
Oliwka &&&&& oby było dobrze
 
Dziewczny zadam pytanie z serii głupich:sorry2:
co oznaczają te kwadraty w awatarze? bo widzę że jedni mają na zielono a inne na pomarańczowa o co kaman:eek::confused:
 
A ile stopni można osiągnąć? :-D czy potem jakieś bardziej zaawansowane wtajemniczenia są? I widzę że są jakieś wpisy do bloga;/ i jak na to klikam to nie mam tej opcji więc nie jestem aż tak sprytna i wtajemniczona:no::-p
Już tyle czasu tu jestem i takich rzeczy nie wiem! WSTYD!
 
reklama
Do góry