reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

zjola ja sie na emka wkurzylam bo mi na impreze firmowa pojechal po szczepieniach Zosi i zostalam sama z palczacym dzieckiem bo goraczkowala......... "bo ja mowilem ze ide na impreze w tym dniu" i wiecie co... chcial mi przekladac szczepienie dziecka zeby tylko isc z czystym sumieniem sie bawic, a ja w domu
 
reklama
Tak to jest z facetami. Nie ma dluzszej chwili aby czegos nie wywineli. Hehe moj juz od dlugiegi czasu jest grzeczny, moze to cisza przed burza...
 
No dobra, godziliśmy się wczoraj i nie powiem, fajnie było ;-) ale już mi powiedział, że w sobotę idzie do kolegi na parapetówkę z tym, że może jednak nie pójdzie bo mu się nie chce. No trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!!
 
Ostatnia edycja:
Błonka - już chciałam się w odwecie do koleżanki na 3 dni do Cieszyna wypuścić ale ona niestety jest w tym czasie zajęta :( No ale co ma wisieć nie utonie, pojadę na początku grudnia i mamy w planach iść do sauny i na basen :)
 
zjola no to w grudniu wypad odpoczac, jak ja bym od emka chciala odpoczac, ale nie mam gdzie jechac niestety, tym bardziej z Zosią... Moze pojedzie do francji na 2 tygodnie ale nie wiadomo kiedy, mial jechac 15 listopada, ale jeszcze nie dali mu znac z pracy wiec pewnie nie tym razem, ale oni potrafia czlowiekowi na 3 dni przed wylotem powiedziec... taka tesknota dobrze robi :)
 
reklama
Do góry