reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

narazie brudzenie ustalo

edit
po lutce zawsze dobrze sie czulam,dzis z ciekawosci zbadalam sobie temp jak sie obudzialam o8,30mialam 37,3 porownalam sobie do wykresów ktore kiedys mierzylam to w 18dc nigdy nie mialam takiej wysokiej ale pewnie luteina ja podniosła, teraz jak badałam szyjke to mialam takie niteczki brązowej krwi i lekko brudnawy sluz ale juz nic nie grzebie biore lutke do konca tak jak zawsze do 25dc i co ma byc to bedzie no nie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
helloł sexy laseczki ;) co słychać?? i znów nowy dzień, życie toczy się dalej..ale mamy paskudne lato w tym roku.. jak nie duszno, że wytrzymać nie idzie to wiatr i ulewa..dobra dobra, już nie wprowadzam takiego nastroju pesymiestycznego bleeee...
kahaka bejbe oddałam na Ciebie 5 głosów ;) hehe, fajnie, nagrody atrakcyjne, warto ;]
kwiatuszek no no ;) &&&&&&&&&&&&
błonka co ty tu kusisz tortem, oj by się zjadło, kurcze, niedługo mój m ma urodziny, to może będzie pretekst żeby coś słodkiego wchłonąć ;)

witam nowe staraczki na wątku ;] czytałam, czytałam, ale kurcze, ksywki nie pamiętam, jedna z Was 8 cykli się stara, ehh to się tak zdaje, że to nie jest długo, ale każdy to inaczej odczuwa, ja jak tu przybyłam to starałam się 9 cykli akurat wtedy, przedtem się nie martwiłam, ale jak już był ten 9-iąty to już najwyraźniej na psychice zaczęło się to odbijać, bo już miałam chęć się wyżalić, i chciałam żeby ktoś mnie pocieszył i wogóle nie chciałam być samotna w tym wszystkim... ahhhhh

hmmmm maćku- tą ksywkę pamiętam, ale tak aż samej osoby nie pamiętam, ale ja to wogóle mam sklerozę :D ale tak wogóle to gratulacjeeee!!!! ;) hehe

pozdrawiam miłe panie :) żeby nam słonko wyszło na dworze co raźniej będzie :)
 
narazie brudzenie ustalo

edit
po lutce zawsze dobrze sie czulam,dzis z ciekawosci zbadalam sobie temp jak sie obudzialam o8,30mialam 37,3 porownalam sobie do wykresów ktore kiedys mierzylam to w 18dc nigdy nie mialam takiej wysokiej ale pewnie luteina ja podniosła, teraz jak badałam szyjke to mialam takie niteczki brązowej krwi i lekko brudnawy sluz ale juz nic nie grzebie biore lutke do konca tak jak zawsze do 25dc i co ma byc to bedzie no nie?

mi przy luteinie nawet do 38 podnosilo... juz mialam nadzieje a tu klops bo lutka podnosi temp a duphaston nie....


esme, a no kusze.. zjadlabym jeszcze, 12 lipca moj ma urodziny, 28 :) moze sie jakis torcik skołuje :)
 
esme pozdrawiam również:) uważaj na siebie....
fakt duchoty są nie do zniesienia ale i deszczowe dni do dupy... to lato narazie nijakie :/ ciekawe jak lipiec...


Ja mykam do domu
skończyłam na dziś
mykam wiec.
Do jutra! paaa ;-)))
 
błonka mój m ma tydzień prędzej od Twojego :D ja też zamawiam słoneczne ale chłodne dni w takim razie :] gratuluję Ci również, widzisz jaka Zośka cierpliwa ;) jej się wcale tak nie spieszy jak zdawać by się mogło ;)
kinga dzięki, staram się uważać na siebie :p ale coraz bardziej nerwowa jestem, bleee ;/ horrrrrmony....!!!!!!! :O:O
 
reklama
ja bym sie nie obrazila jakbym sie rozpakowala 12 lipca :-D
teraz to juz moge sobie pomarzyc w te strone a nie w 2 :p
esme i tak bedziesz miala chlodne juz dni :p zobaczymy tylko czy sloneczne
ja nie chce upalu... na porodowce 25 stopni, chyba ze klime naprawia hehehehe
 
Do góry