reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

kwiatuszku watpie zeby jakis teraz termin byl,,zresztaa poczekam....
wiedzialam,ze to nie mozliwe ze beda dwie krechy....nigdy sie nie myle...
e tam...
 
reklama
Balbinko, gratulacje dla psiaczków, zdolniachy ;-) a Ty wypłakałaś się, i dobrze, czasem potrzeba.
Błonka, może po prostu skóra Ci się rozciąga i stąd to swędzenie?
Koralikowa, no czasem zdarzają się takie cykle dziwne...Więc jeśli to nie ciąża to pewnie nic takiego - wystarczy infekcja, stres i przesunięcie gotowe.
mama, widziałaś mój post odnośnie biletów na euro w Poznaniu?
kwiatek, przyjemności pod kołderką :-D

My byłyśmy na spacerze, u mojej mamy. Deszcz nas złapał, dobrze, że miałam folię na wózek. Idę dziecko nakarmić, bo kwęka.
 
kahaka to nie jest swędzenie, tylko tak, jakbym miała żywa rane i by mi ją posolili......... i robi mi sie siwe w tym miejscu i zastanawiam sie od czego, moze jakies zylki pekaja na brzuchu? rany nie widac a strasznie mnie o boli jak dotykam i rozstepu tez nie mam ;/
 
Błonka - strasznie ci współczuję tego cierpienia. U mnie w klinice leczenia niepłodności mają jakiś program dermatologiczny dla ciężarnych. Znaczy się problemy ze skórą w ciąży się zdarzają. Może idź do dermatologa?
 
Myślę, że tak. Skóra może źle reagować na rozciąganie itp. Zapytać nie zaszkodzi a może pomogą i będziesz miała ulgę. Brzusio masz spory, więc nie wiadomo jak skóra na to reaguje.
 
reklama
Do góry