reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Wikula a może nie?
Ja psrzątam i sprzątam. Na obiad rozmroziłam żurek i tyle.
Nie mam już siły a jeszcze tyle do zrobienia....
 
reklama
heloł;)

Carolaaa dzieki za przepisa-się któregoś dnia zrobi:)

Wikula tulę z powodu widoku I krechy,ale...jak się jest przed terminem @ to najlepiej sikać rano..
smacznego rosołku-narobiłas mi ochoty:szok:język mi uciekł do d..pki:szok:i co teraz:baffled:przecież nie bede o tej h gotować rosołuuuu:sorry2:
no nic..zagryze ochote ciastami:rofl2:


bez kalendarza widać ,że dziś niedziela -takie puchy:-)
pozdrooooo
 
Witam się poniedziałkowo- niestety z pracy :-(
Pogoda za oknem wydaje się ocieplać atmosferę ale jadąc do pracy zmarzłam jak ....nie powiem co:dry:
Generalnie dopada mnie chyba PMS... :-(
Wikulaa czekamy na wieści co i jak?
Miłego wszystkim:tak:
Mama mam jeszcze pytanie do Ciebie: Czy jak byłaś w drugiej ciąży to objawy miałaś dokładnie takie same jak w pierwszej???
Nie wiem dlaczego ale ja jestem przekonana, że jeśli jakimś cudem zajdę, to, że objawy będą takie same dokładnie...
czekam zatem na Twoje doświadczenia w tej kwestii :)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie Panie ;-)

Zjola, kurde blaszka noo :-( ale zaciskam &&&& za nowy cykl :tak:
Wikulaa cały czas trzymam i nie puszczam &&&&&:tak:
Kora, kurcze przykro mi że u Was tak sytuacja się pokręciła. wiem co czujesz. Najgorsze, jak wszystko dzieje się na raz - tu słaba armia, tu grzybek, tam jakiś polip. Zaciskam &&& za Twoje działania i oby wszystko było po Twojej myśli :tak:
Esmeralda - czekam z niecierpliwością na wynik betki i &&&&&& za piękny przyrost :tak:

U mnie wczoraj zaczęły się delikatne plamienia, dzisiaj ciąg dalszy i pewnie @ rozkręci się dzisiaj wieczorem lub jutro rano. Dziwi mnie tylko fakt, że brzuch w ogóle nie boli :confused: Nie żebym się tym martwiła ;-)
Za jakieś 2 tygodnie wybiorę się na cytologię i podglądanie co tam u mnie się dzieje ;-)

Przez cały weekend nawet na sekundę nie włączyliśmy kompa. W sobotę wielkie sadzenie tui :-D W sumie posadziliśmy 145 drzewek, wystarczyło jeszcze na obsadzenie dookoła oczka wodnego :-) Sadziliśmy co 50cm wzdłuż całego ogrodzenia przed domem - będzie piękny żywopłot za kilka lat ;-)
wczoraj prawie cały dzień ogradzaliśmy drzewka. Pluto i Groszek mieli misję aby każde drzewko obsikać :dry:
Magia, Dynia i Pyza przyzwyczajone do biegania wzdłuż ogrodzenia nie zważały na małe drzewka. Ale mieliśmy dużo siatki ogrodzeniowej, która kiedyś służyła nam do czegoś innego i teraz w sam raz się przydała :tak:
Jestem taka szczęśliwa z naszej weekendowej pracy... ;)
Ale jeszcze sporo przed nami, 7400m2 to masa pracy, ale uwielbiam grzebanie w ziemi ;-)
Chlebki upieczone, autko wysprzątane na błysk, zmykam do ogrodu :-D
 
Balbina szacun dla wykonanej pracy, ale trzeba to lubić :tak:, ja bym bardzo chętnie grzebała w ziemi a jestem jeszcze w pracy :-(
Kurcze coś cicho tutaj dzisiaj strasznie, każdy od poniedziałku wziął się do pracy czy co?:confused:
 
witam się wypoczęta po pobucie nad morzem:))) ale było fajnie i pogoda nam dopisała!:))))

wikulka nie martw sie może jeszcze za szybko na test a wiesz że najlepiej rano robic! &&&&& kciuki 3mam i ja:)
 
reklama
Do góry