reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

jestem i ja;)

my bylismy w Ikei na małych zakupach -dzieci szalały na kulkach..umówiliśmy się też ze znajomymi co też mają parkę ,tylko syn starszy i dzieci na kulki ,my po zakupach na kawę i ciach ..
potem pojechalismy do Nich bo niedaleko mieszkają -tam sernik i kawa;)))
wrócilismy godzinę temu do domu ,dzieci już spią.

Esme ważne jest mierzyć tym samym termometrem,w tym samym miejscu,tyle samo czasu i po minimum 3 h spania..

Wikula no to super,że popołudnie minęło na zakochaniu:))

Suzi-oj widzę mężulo rozpieszcza :)) fajnie,fajnie;))

Carolaaa jak tam?koopa jest czy Bella nadal nogi zaciska?


pozdro wieczornie;)
 
reklama
Mama wczoraj już zrobiła siku a potem koopkę :) Teraz biega bez problemu...dzisiaj dostała zabawki i biega:)
Już się zaklimatyzowała. Oby ta nocka była ok, bo ona się bierze za zabawy w nocy:)))) I łazi po nas żeby ją głaskać, mnie to nie rusza ale mąż wrażliwy:)
 
mmm - jak milo, ze wpadlas :)
mama - ale mieliscie mily dzien

Calogera - bardzo dziekuje! Juz mi serce wali jak pomysle, ze jutro musze znow isc do pracy :/ No ale musze przeczekac i za tydzien wiele rzeczy sie wyjasni mam nadzieje. A w ogole to 23.03 mamy wizyte w klinice niepl. Zobaczymy co powie lekarz. Nie moge sie doczekac! No chyba, ze fasolka juz sie rozwija, to wtedy bedzie wizyta rozpoczynajaca ciaze hehe, ale ćśśś, nic nie zapeszajmy, bo to nic dobrego nie przynosi.
 
Witam się z kawą i Ninkowym zapaleniem gardła/krtani... jutro lekarz więc się okaże. Bidula moja, ciągle coś :((((
Nocka w miarę przespana, kot coraz lepiej :))) Zero problemu praktycznie:)

O 3.30 urodziła moja znajoma:)
 
Ja jak zwykle z opóźnieniem :(

Kasiu - prześliczny wyszedł ci arbuzik :-):-):-) Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Suzi - trzymaj się kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Dobrze, że brzdąc ma 2 kg :) Jak by co ma duże szanse, nawet gdyby urodził się wcześniej :) Jestem z wami:tak:

Kora - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja też już wystartowałam i cię gonię. Berek :-D

Carol - fajny kicior :) Bidunia ta twoja Ninka :(

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku
 
Carola - bo teraz z kotem powinno być już tylko lepiej:)

zjola - to ja też się chcę z wami gonić:))

musze dzisiaj zadzwonić do ginki, dowiedzieć się jakie plany na dlaszą część cyklu:)
 
reklama
Wikulaa - zapraszam do zabawy w berka :-D

Carol - a ja cykl świeżo po anty. Mam nadzieję, że nic się nie rozregulowało.
 
Do góry