reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

mama- jesteś tak silna że imponujesz mi swoja siłą i wiele można się od Ciebie nauczyć, Ty walczysz a ja się poddałam i pogodziłam z tym że nie mogę mieć dzieci. Ja w głębui serca wierze że Ci się uda :))) I mocno za to trzymam kciuki :D
 
reklama
Małpajaja,Rurka- dzięki...czuję sie utulona.

Malpajaja-gratuluję!!! wygrałas kopniaka!!!
nigdy w zyciu nie pozwolimy Ci tu ,zebyś sie poddała!!
bedziemy wspierac bo to nie jest jakaś tam walka -to jest walka o największe szczęscie i skarb..o bezwarunkową miłość, o stópki biegnące rano ,zeby opowiedzieć co sie śniło ,walka o- MAMO ,KOCHAM CIĘ-,walka o macierzyństwo,o rodzinę!!

przegrywamy bitwy bo @ przyłazi ,ale qrwa wygramy wojnę!!!!!
nie ma mowy ,zebysmy sie tu nie doczekały-no nie ma mowy!!!!!
 
Witam po kawce :)
mama cieszę się, że masz dziś dobry nastrój. Widzę, że masz nowy POWER!!
Pięknie ujęłaś to o co walczymy. Nic dodać nic ująć. Aż za gardło ściska.
Założę się, że zanim dojdziemy do 1000 strony wszystkie będziemy już brzuchatkami. W końcu 2 ciężaróweczki na 100 stron to dobry początek!

Miłego dnia dla wszystkich!
 
Witam się i ja :-)

Mama, bardzo mi przykro z powodu tempki :-( liczyłam na to, że dzisiaj przeczytam dobra wiadomość :dry: Ale tak jak mówisz, @ to tylko bitwa, ale my wojnę wygramy i to każda z nas. Byle się nie poddawać...
U nas dzisiaj kolejny wielki dzień - wizyta w poradni genetycznej :tak: dzisiaj tez zamierzam się umówić na posiewy i odbębnię już wszystko w tym miesiącu. potem tylko czekamy na wyniki i działamy :-D Taki mi się stresik włączył, aż się cała telepię...
 
Bree- no dokładnie -2ciężarówki na 100 stron to super wynik!!
a ja sie nie poddam..moge mieć chwilę zwątpienia ale sie nie poddam....
chyba ,ze mnie menopauza dopadnie!

Balbinka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę i nie telep sie-wielki dzień nadchodzi!!!
tyle na to czekałas ,ze teraz piersi do przodu i wyciągaj ręce po dzieci!!
niech badają ,robia co trzeba a Ty...Ty bądz dobrej mysli:))))

Bree-również miłego dnia:))


a pozostałe weteranki co??????podaj laseczki ,zeby podeszły do kompa??? :)
wstawać :)
 
mama tule, szkoda ze znow sie nie udalo :-(
malpajaja co znaczy ze sie juz poddalas????????????????? Co Ty piszesz w ogole???? Poddac to sie mozesz, jak wyczerpiesz WSZYSTKIE mozliwosci zapladniania, wyleczysz WSZYSTKO co macie uszkodzone i wtedy juz mozesz sie poddac, ale nie sadze zebys na tym etapie juz to wszystko zrobila, wiec uwazaj bo nakopie Ci do tylka

A ja mialam piekny sen znow, tym razem rzucilam w nim prace :-D, poprostu stamtad wyszlam i poczulam sie tak lekko:-), tak cudownie:-), dopoki nie uswiadomilam sobie, ze musze zrobic IVF i potrzebuje forsy heheh
 
Amalfi-:))))sen piękny a rzucisz jak już bedziesz w ciązy-ale L4:))
witaj i dzięki za wsparcie...
no trzeba Małpe brać w obroty bo sie dziewczyna chce poddać....nie ,nie -nie na tym wątku-tu nikt sie nie podda.można zwątpic bo to normalne,ale trzeba działac ,walczyc i rozpychac sie łokciami po dzidzie!!!

Ja narazie zmykam bede po 12.oo:)
 
Oj ja jestem, wczoraj wieczór miałam pracowity, więc nie miałam jak pisać (same rozumiecie - owulka...)
dzisiaj też mam trochę zajęc, ale już innego typu, hehehe
Zaraz jadę na zakupy, bo w lodówce światło zostało, dobrze, że chociaż ono jest:)))

Mam gorące postanowienie, jęździć od dzisiaj minimum pół godziny dziennie na rowerze, muszę się wziąć za sebie, bo z moją kondycją nie jest dobrze...
 
reklama
Hej :-D

Już po badaniach!
Pobrali mi 3 wielkie probówki krwi (13 badań z krwi + mocz). Wyniki najwcześniej za 2 tygodnie :-(
Byliśmy też u dziadka. Czuje się dobrze, nic nie wie na razie o tym guzie-nie ma co mu mówić, skoro nie wiadomo co to. Jutro po południu ma przyjechać neurochirurg i się wypowie.

Postanowiłam jutro jednak nie iśc do gin. Póki nie mam wszystkich wyników to bez sensu. Moja głupia prolaktyna może być też od tarczycy, więc nie ma co brać Bromka. Postanowiłam, że od dzis pobiorę Castagnus i Acard. Nie zaszkodzą.
Wizytę mam 26 maja, to może częśc wyników już będzie.
mama, buziak w czółko i główka do góry
malpajaja, kopa chcesz????

Dzień dobry pozostałym :-D

Ps. Widziałam dziś bociany:-):-):-):-)
 
Do góry