reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Dzieki kochane :** same wiecie najlepiej, ze trzeba po prostu ruszac dalej . Powodzonka nam wszystkim !
 
Hej dziewczyny troszkę mnie tu nie było .. Mam do Was pytanie bo zaczynam się stresować. [emoji17]Okres spóźnia mi się 6 dzień 3 dni temu zrobiłam test ale wyszedł negatywny, wiec juz się nie nastawiałam tego samego dnia dostałam plamienia, wiec juz byłam pewna, ze @ przyjdzie następnego dnia( ponieważ zawsze tak mam )a tu plamie delikatnie juz 3 dzień i nie wiem czy cos sie dzieje i potrzebny jest mi duphostan bo moze dochodzi do zagnieżdżenia czy mam iść na betę czy po prostu czekać na okres. Dodam tez ze owulacja spóźniła sie kilka dni a cykle mam 29 dniowe... Poradzicie coś proszę
 
Aurora, a nie masz jeszcze testu sikanego? Ja bym zrobiła test i jutro poszła na betę!
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Właśnie kończę przyjmować Visanne i dołączam do Was☺

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry