reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Dzieki za wsparcie :) normy dla mojego labo to wyniki powyzej 5, ale troche poczytalam i mogla mi sie przesunac owulacja np. Powtorze bete , tylko nie wiem czy dwa dni czy poczekac z tydzien a za dwa dni zrobic normalny test . Z wynikiem bety chcialabym isc do lekarza wiec dobrze by bylo jakby byl juz konkretny. Z poczatku stracilam nadzieje, ale cos mi mowi , ze moze jednak :)
Izaczek ja bym zrobila bete za 2 dni.
Nie wiem, moze potrzebny Ci bedzie duphaston... bralas wczesniej?
 
reklama
Izaczek ja bym zrobila bete za 2 dni.
Nie wiem, moze potrzebny Ci bedzie duphaston... bralas wczesniej?
Nie nie brałam, zalezalo mi zeby wczesniej wiedziec dlatego dzis od razu poszlam na bete ( zeby w razie czego isc do gina i zeby nie doszlo do powtorki) . Zrobie bete w piatek, zobaczymy czy bedzie przyrost. Duphaston jest na podtrzymanie ?
 
Nie nie brałam, zalezalo mi zeby wczesniej wiedziec dlatego dzis od razu poszlam na bete ( zeby w razie czego isc do gina i zeby nie doszlo do powtorki) . Zrobie bete w piatek, zobaczymy czy bedzie przyrost. Duphaston jest na podtrzymanie ?
Tak, duphaston to inaczej progesteron i jest na podtrzymanie.
 
Tak, duphaston to inaczej progesteron i jest na podtrzymanie.
Zobaczymy co wyjdzie. Chyba na szczescie (?) nie mam zadnych obiawow wskazujacych ze cos jest nie tak, ani ze zbliza sie okres. Za pierwszym razem mialam plamienia w dniu @ oraz po ( myslalam ze to normalny okres) potem 10 dni po znowu no i skonczylo sie szpitalem , teraz ani kropelki. Staram sie oszczedzac na wszelki wypadek , z z tabletek biore tylko mama dha ( tak mi ginekolog polecil) .
 
Hej dziewczyny :happy: my staramy się o maleństwo ponad rok. Czy slyszalyscie o ziołach o.Sroki jako wspomagaczu przy zajściu w ciążę? Może macie jakieś doświadczenia w ogóle z ziołami w tym kierunku? Pozdrawiam:happy2:
 
Hej dziewczyny :happy: my staramy się o maleństwo ponad rok. Czy slyszalyscie o ziołach o.Sroki jako wspomagaczu przy zajściu w ciążę? Może macie jakieś doświadczenia w ogóle z ziołami w tym kierunku? Pozdrawiam:happy2:
Ponoc zloty zestaw to mleczko pszczele, inofem i koenzym Q10.
 
Dzieki za wsparcie :) normy dla mojego labo to wyniki powyzej 5, ale troche poczytalam i mogla mi sie przesunac owulacja np. Powtorze bete , tylko nie wiem czy dwa dni czy poczekac z tydzien a za dwa dni zrobic normalny test . Z wynikiem bety chcialabym isc do lekarza wiec dobrze by bylo jakby byl juz konkretny. Z poczatku stracilam nadzieje, ale cos mi mowi , ze moze jednak :)
Ja się nie znam za bardzo na becie ja nigdy nie robiłam i nie wiem jakie są normy ale wydaje mo się ze jak wyszłato chyba ciąża :)
 
Dzieki za wsparcie :) normy dla mojego labo to wyniki powyzej 5, ale troche poczytalam i mogla mi sie przesunac owulacja np. Powtorze bete , tylko nie wiem czy dwa dni czy poczekac z tydzien a za dwa dni zrobic normalny test . Z wynikiem bety chcialabym isc do lekarza wiec dobrze by bylo jakby byl juz konkretny. Z poczatku stracilam nadzieje, ale cos mi mowi , ze moze jednak :)
I jak tam? Minęły 2 dni, robiłaś test?? :)
 
reklama
Do góry