reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Należę do tych niecierpliwych i za dużo sobie wmawiam chyba, ale ciągle czuje kłucie w dole brzucha, temp podwyższona i czasem mnie mdli od trzech dni. Pewnie przed terminem @ zrobię jeszcze test, bo nie wytrzymam :D
 
reklama
Kobietki, witam się :)

Czy są tu mamy używające testów owu? Bo mam prośbę o interpretację - czy to już jest pozytywny test? Bo pozytywny jest, gdy kreska testowa jest identyczna bądź ciemniejsza od kontrolnej. Tej tyci tyci brakuje.. Kurczę, mąż wraca w sobotę wieczorem.. Liczyłam na owu tak jak przed ciążą (17-20 dzień przy cyklach 28-31). Dopiero mi cykl wrócił od porodu ;) i taka prawda, że jedyna szansa na kolejne bobo. Od lutego wstrzymujemy starania na nie wiem jak długo.
Jeśli dziś (14 dc) już jest pozytywny to w sobotę wieczorem będzie za późno?
Nie, no daję znać, że machnelam test i 1. Ja nawet nie wiem po co ;) jak @ była.
No ale chciałam Wam pokazać, że może tak być, że testy obiecujące, nawet pozytywne, jajniki pulsują, a owu nie ma.... U mnie temp ciągle 36,6, więc owu nie było po prostu. Na pewno kiedyś wrócę na starania. Może już na jesień.
Trzymam za Was kciuki :*
 
Hej dziewczyny u mnie juz po @ i dzisiaj wizyta u endokrynologa.. Powoli zaczynam się stresować [emoji85] zobaczymy co ciekawego powie i jakie badania zaleci .. Odezwę się po [emoji6]

Agnesis trzymam kciuki [emoji4]

Gageta89 witaj!
 
reklama
Do góry