reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Wiec widzę, ze chyba każda z nas lubi sobie pospać bo ja rownież [emoji4] a co do pasji to uwielbiam projektować wnętrza i fotografować, taką mam troszkę duszę artysty [emoji6]

o, a studiowałaś coś artystycznego, jakąś architekturę własnie, czy jestes artystą samoukiem? :)
ja tez lubię projektowanie wnetrz i fotografię, ale dosyć biernie, bo projektować, to bardziej uwielbiam jak mam sama cos swojego urządzić i szykam, szperam inspiracji... a potem i tak nie wiem co wybrac, bo tyle fajnych pomyslow a ja boję sie zaryzykować :D a fotografia - to od kiedy tyle smartfonow wokół i sama tez mam, to zdjecia najczesciej pstrykam komórką, a lustrzanka tylko na specjalne okazje...
 
o, a studiowałaś coś artystycznego, jakąś architekturę własnie, czy jestes artystą samoukiem? :)
ja tez lubię projektowanie wnetrz i fotografię, ale dosyć biernie, bo projektować, to bardziej uwielbiam jak mam sama cos swojego urządzić i szykam, szperam inspiracji... a potem i tak nie wiem co wybrac, bo tyle fajnych pomyslow a ja boję sie zaryzykować :D a fotografia - to od kiedy tyle smartfonow wokół i sama tez mam, to zdjecia najczesciej pstrykam komórką, a lustrzanka tylko na specjalne okazje...
to ja moge zostac Twoja modelka, kocham pozowanie :laugh2:
 
o, a studiowałaś coś artystycznego, jakąś architekturę własnie, czy jestes artystą samoukiem? :)
ja tez lubię projektowanie wnetrz i fotografię, ale dosyć biernie, bo projektować, to bardziej uwielbiam jak mam sama cos swojego urządzić i szykam, szperam inspiracji... a potem i tak nie wiem co wybrac, bo tyle fajnych pomyslow a ja boję sie zaryzykować :D a fotografia - to od kiedy tyle smartfonow wokół i sama tez mam, to zdjecia najczesciej pstrykam komórką, a lustrzanka tylko na specjalne okazje...

Tak skończyłam Architekturę Wnętrz [emoji6] i mam swoją pracownie artystyczna a dodatkowo otworzyliśmy z mężem firmę i robimy reportaże ślubne foto & video, wiec bardzo się cieszę, że robię to co kocham i dodatkowo zarabiam przy tym pieniążki [emoji4]
 
reklama
Do góry