reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Kazdy odczuwa to inaczej ja na clo reaguje w miare tylko mi slabo i uczucie goraca i potliwosc. A zastrzyk ovitriele okropnie bolesny mi na widok igly robi sie slabo a jajniki po paru godzinach bola okropnie dzis dalej mi slabo a na widok jedzenia robi mi sie nie dobrze
 
reklama
Hej laski
Luska no to super, ze clo pomaga, ja znam ogrom dziewczyn, ktore po clo pozachodzily i piekne maluszk urodzily, trzeba tylko byc cierpliwym a wszystko bedzie dobrze
 
Hej dziewczyny [emoji4] za wszystkie trzymam mocno kciuki !! Ja jutro lecę na wizytę do endokrynologa z ta moja tarczyca. Dziś u mnie 27 dzień cyklu od 20 temp. utrzymuje się na poziomie 37 dzisiaj skoczyła o 1 kreskę do góry ale pewnie to nic nie znaczy, jeszcze 2-3 dni i się wszystko okaże ale jakoś w ogóle juz nie mam nadziei na ten cykl [emoji17] wybaczcie ze troszkę się nie odzywałam ale nadrobiłam wszystko i czekam ma pozytywne wiadomości! [emoji4]
 
Hej dziewczyny [emoji4] za wszystkie trzymam mocno kciuki !! Ja jutro lecę na wizytę do endokrynologa z ta moja tarczyca. Dziś u mnie 27 dzień cyklu od 20 temp. utrzymuje się na poziomie 37 dzisiaj skoczyła o 1 kreskę do góry ale pewnie to nic nie znaczy, jeszcze 2-3 dni i się wszystko okaże ale jakoś w ogóle juz nie mam nadziei na ten cykl [emoji17] wybaczcie ze troszkę się nie odzywałam ale nadrobiłam wszystko i czekam ma pozytywne wiadomości! [emoji4]
daj znac co endo powiedzial :biggrin2:
 
To moj test owulacyjny wiec dzis dzialamy
 

Załączniki

  • 1453204636510.jpg
    1453204636510.jpg
    62,8 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry