reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Merymery słyszałam ze w Rosmanie są bardzo dobre i czuje testy ciążowe , wiec moze spróbuj tamten kupic o zrobić .?
 
Siemka nie mialam dostepu do forum wyskakiwal mi jakis blad a wiec w skrocie usg w piatek nie bylo lekarz nawalil dzis mam za to usg ciekawe czy owulka juz byla. Jak tam minal wam weekend nie nadrobie was teraz bo jade do kielc wiec opowiadajcie przeczytam pozniej buzka
 
Siemka nie mialam dostepu do forum wyskakiwal mi jakis blad a wiec w skrocie usg w piatek nie bylo lekarz nawalil dzis mam za to usg ciekawe czy owulka juz byla. Jak tam minal wam weekend nie nadrobie was teraz bo jade do kielc wiec opowiadajcie przeczytam pozniej buzka
ja mialam sie pytac gdzie zaginelas, bo za dlugo cicho bylas
 
Innej firmy. Słyszałam że pre test oszukuje wynik. Nie mam pojęcia. Każdy kolejny test tylko mnie dołuje. Wole usłyszę prawdę na wizycie:)
A który to dzień cyklu? Chyba za wcześnie żeby gin zobaczył coś na usg skoro nawet testy są niepewne. Jak chcesz mieć pewność to lepiej betę zrobić.
 
reklama
Do góry