reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Anik racja. A takich nie brakuje.
Jak ty sie czujesz?
Ujdzie. Trochę mnie brzuch pobolewa ale to myślę normalne. Oczywiście jak zawsze po szpitalu dokucza mi rwa - to te wygodne łóżka tak na mnie działają.
Orientuje się ktoś jak długo krwawi się po tym zabiegu? Serio nawet do 2 tygodni?
 
reklama
Ujdzie. Trochę mnie brzuch pobolewa ale to myślę normalne. Oczywiście jak zawsze po szpitalu dokucza mi rwa - to te wygodne łóżka tak na mnie działają.
Orientuje się ktoś jak długo krwawi się po tym zabiegu? Serio nawet do 2 tygodni?
Ja po łyżeczkowaniu 2 tygodnie krwawiłam niestety. Ale podobno do 10 dni zazwyczaj.
 
Kwestia smaku ... nie każdy lubi. Ja jak miałam wypić pierwszy raz to na wymioty mnie zbierało, ale potem ...mniam.
Ooooo ja siedzę w pracy i znów mnie zaczyna boleć głowa.. A mój mąż krzyczał do mnie ze mam nie czekać do marca tylko iść na zwolnienie..
 
reklama
Anik, kochana ... fajnie, że piszesz ....:tak: to dobrze robi ... Polecam też na wieczór film ''Nietykalni'', lub ''Agentkę'' :)
Ruda ... masz smaka na zupę ? :-) :)
 
Do góry