reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Nie lepiej czekać do spodziewanego terminu @? Po co robić betę/testy szybciej? Ja rozumiem chęć posiadania dziecka, ciekawość czy się udało itp, ale moim zdaniem jak tak szybko testujesz to tylko niepotrzebnie się rozczarujesz. Takie moje zdanie
Ja jestem takiegi samego zdania. Mozna obledu dostac albo jakoejs nerwicy z tego wszystkiego

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Czarna a chciałam zapytać, masz takiego malutkiego synka, nie boisz się że będzie ci ciężko z dwójką takich malutkich dzieci?
Ja jak widzę jak mój syn reaguje na dzieci to chyba musiałabym mieć maleństwo ciągle na oku albo przy sobie.
A który cykl ty się starasz, od porodu?

Karolina fajnie że kolejne testy pokazują II kreski :*

Ja czekam na owu ;)

Ann nie boje się, moja siotra jest ode mnie rok młodsza i moja mama świetnie sobie poradzila:) Zresztą sama mnie namawia żeby za długo nie czekać, bo przy dwójce dzieci jedno się wychowuje z drugim i te młodsze bardzo szybko dorównuje starszemu. Zresztą bardzo chce wychować dwójkę w domu a nie oddawać do żłobka, więc skoro mam czas dla Gabrysia, starczy mi też czasu żeby odchować drugie dziecko i wrócić do pracy. Mam PCO i wiek też jest ważny... starałam się o Gabiego prawie dwa lata, teraz może być podobnie. Dlatego też tak szybko podjęłam tą decyzję, dzięki Bogu jestem młodą osobą więc moje szanse są spore.

Witam :)



Tak, teraz biorę Metformax.

U mnie niestety jedna kreska, znowu :( Tak myślałam, ale teraz mam pewność.

A jak długo starasz się z Metformaxem? Próbowałaś może z clo? Nie martw się tą jedną kreską, ja już się ich tyle naoglądałam ze mi wystarczy na całe życie, a jednak się udało i mam mojego synka:) Ty też ie trać nadziei, może brak ciąży spowodowany jest źle dobranymi lekami.
 
U mnie I kreska :no2:

trzymaj się będzie dobrze!!:) a to który już Twój cykl?

Ja jestem takiegi samego zdania. Mozna obledu dostac albo jakoejs nerwicy z tego wszystkiego

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Też tak myślę, dlatego chciałabym żeby na tym forum zapanował spokój. Żeby nikt się nie nakręcał, żeby każda mogła tutaj wejść i w spokoju popisać sobie o pierdołach i problemach przy kawce a nie tylko: testy, śluz, zagnieżdżenia, owulacja, beta itp.
 
Dziewczyny wy sie ciagle nakręcacie tylko testy ovu, testy ciazowe, beta, tu zgaga, kucie jajnikow, 3 dni do @ a brzuch boli.

Wy sie dziwicie, ze nikt tu nie chce sie wypowiadac? Bo wiekszosc zrozumiala, ze nakręcanie się nie ma sensu. Niektóre odpuściły forum i ujrzały wymarzone dwie kreski. Takie w kółko mówienie o ciąży nie ma sensu .. wiem to ze swojego przykladu. Odpusccie troche, zajmijcie sie czyms, wyluzujcie i nie sprawdzajcie kazdego sygnalu. To nie ma sensu ..
 
U mnie I kreska :no2:

Przykro mi :* Może następny cykl będzie lepszy.

A jak długo starasz się z Metformaxem? Próbowałaś może z clo? Nie martw się tą jedną kreską, ja już się ich tyle naoglądałam ze mi wystarczy na całe życie, a jednak się udało i mam mojego synka:) Ty też ie trać nadziei, może brak ciąży spowodowany jest źle dobranymi lekami.

Z Metformaxem już kilka cykli, a dobrany jest dobrze, bo pojawia się owu, a wcześniej nie było... a brak ciąży jest spowodowany tym, że się leczę na sporo rzeczy, mąż też nie za dobre ma wyniki i się wszystko kumuluje.

Też tak myślę, dlatego chciałabym żeby na tym forum zapanował spokój. Żeby nikt się nie nakręcał, żeby każda mogła tutaj wejść i w spokoju popisać sobie o pierdołach i problemach przy kawce a nie tylko: testy, śluz, zagnieżdżenia, owulacja, beta itp.

A mi się wydawało, że po to jest to forum, a konkretnie ten temat jak sama nazwa mówi "Staraczki". Są chyba inne tematy, w których można popisać o "pierdołach"...
 
reklama
trzymaj się będzie dobrze!!:) a to który już Twój cykl?



Też tak myślę, dlatego chciałabym żeby na tym forum zapanował spokój. Żeby nikt się nie nakręcał, żeby każda mogła tutaj wejść i w spokoju popisać sobie o pierdołach i problemach przy kawce a nie tylko: testy, śluz, zagnieżdżenia, owulacja, beta itp.
Juz ponad 20 :( dokładnie nie pamiętam
 
Do góry