reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Apostrofa, zrob progesteron i prolaktyne - oprocz tej zwyklej tez ta z obciazeniem! Na to powinnas miec juz niestety skierowanie, bo jak ci zrobia zwykla bez obciazenia to to jest za malo. W sensie ze nie wyjdzie, ja po zwyklm pobraniu mialam w normie ale chodzi o podbicie jej tabletka i wtedy masz pelny obraz czy jest hiperprolaktynemia czy nie:) A jak juz masz miec skierowanie to zrobilabym sobie caly profil tarczycowy, krew i mocz. Tak dla swietego spokoju, to sa podstawowe badania dla staraczki!:)

jestem troche nie w temacie bo wszystkiego nie doczytalam ale przecierazm oczy ze zdumienia;

sojnabig, kiedy mialas owu? I ktory to dc?40????
 
reklama
Ale zescie naprodukowaly!
A teraz moje znawczynie .. czy owulacja przy dluzszym cyklu 33 dni moze wystapic np. Tydzien po okresie?
 
Hej kobitki :) sojnabig - testuj albo zasuwaj na bete! Nie kaz nam tyle czekac :) ja pewnie w srode albo czwartek bede testowac... ale jakos tak dziwnie jest... bola mnie jajniki podczas przytulania ;) na dodatek caly czas mam te cholerne plamienia :( albo to jakas mega skapa miesiaczka albo sama nie wiem... tylko kurcze to nie wyglada mi na okres bo nie dosc ze bardziej brazowe to takie smuzki tylko nie ogarniam... Cholera spac nie moge dziewczyny :( o 5 wstaje a leze teraz w lozku i za nic zasnac nie moge... boje sie ze dostane wypowiedzenie a potem okaze sie ze jestem w ciazy i co ja wtedy zrobie? :( ehh za duzo stresu ostatnio... ale i tak mam dobry humor i mowie wam ze w przyszlym tygodniu posypia sie nam tu same 2 kreski ;) bo chyba nie tylko ja testuje? Ide sie dalej meczyc z zasnieciem. Buziaki i do jutra. Ps z tel pisze wiec wybaczcie brak polskich znakow :)
 
Sojnabig, jesli owu byla ok 40 dc a dzis jestes w 67dc to mysle ze juz dawno test by cos pokazal- 25 dni od owu to duzo a jesli to ciaza to bylabys teraz hmmm jakos w 8-9 tyg jakos.

Ankaka tak, moze, wtedy po prostu masz dluzsza faze lutealna i tyle:)
 
Dziewczyny co jest ze mna . 2.10 mialam zabieg lyzeczkowania . 11.11 dostalam pierwszy okres. Skonczyl sie jakos w niedziele/poniedzielk. Dzis rano poszlam do toalety a tam jakies plamienia.... Myslalam ze wszystko wrocili juz do normy. Zawsze mialam regularny okres a tu taka niespodzianka...
 
Dodam ze po kontroli z lekarzem zaczelismy dalej pracowac nad dzidzia sam nam pozwozil. Podobno latwiej jest zajsc po zabiegu ale chyba sie nie udalo skoro okres przyszedl powoem szczerze ze nawet sie troche ucieszylam bo pomyslslam ze to znak ze wszystko ze mna w porzadku. I dzis jak to zobaczylam to sie wkurZylam...
 
Gosia2808 - ja po lyzeczkowaniu krwawilam dość skompo przez pierwsze 2 tyg a po kolejnych 2 tyg przyszedł normalny okres. Moja ginekolog mi powiedziała ze po poronieniu czekanie nie ma sensu :p
 
reklama
Mika06 ja tez krwawilam troche przez 2 tyg pozniej 11 listopada przyszedl pierwszy okres skonczyl sie niedziela/pon a dzis znow jakies plamienie
 
Do góry