reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Cześć dziewczyny ! ja na dziś miałam termin @ i narazie cisza ... Wczoraj rano test był negatywny, troche mi emocje opadły i się podłamałam, ale gdzieś tam w środku mam jeszcze nadzieję, że może po prostu za szybko zrobiłam i za kilka dni zobaczę 2 kreseczki .. Obiecałam sobie, że już nie będę się nakręcać, testować i myśleć ciągle o tym ale nie potrafię tak :(
 
PysiaPop hej , ja mam nadciśnienie i astmę, biorę na stałe leki.. [emoji53]


Cluue trzymam kciuki [emoji4] nie da się nie nakręcać, wmawiamy to sobie to wcale nie pomaga [emoji12]
 
aUrola
W ciąży też je będziesz brać?
Dopiero prawie rok po urodzeniu dziecka nadciśnienie mi się przyplatalo. Chciałabym zacząć starania o drugie, ale mam dużo obaw przez to nadciśnienie.
Za pierwszym razem równy rok po tym jak zdecydowalismy się na dziecko zobaczyłam dwie kreski. Także trzymam za Was kciuki dziewczyny
 
PysiaPop na najbliższej wizycie u pulmonologa i kardiologa mam zamiar właśnie pogadać na ten temat , póki co rozmawiałam z gin i powiedziała żebym normalnie brała i jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży to tęż bo to byłby za duży szok dla organizmu jakbym nagle to wszystko odstawiła, w ciąży dawki powinny zostać zmniejszone lub leki zamienione na inne
 
No i też ciekawe czy obie choroby nie będą jeszcze bardziej uciążliwe podczas ciąży, ale jakoś staram się o tym nie myśleć, przecież trzeba dać radę [emoji4]
 
reklama
Claudia a gdzie tam zaawansowana. Po prostu robie większe rzeczy no i nie tylko dla człowieka. Wbrew pozorom kubeczek dla psa nie jest trudno zrobić

A z tymi @ to jakaś zmora. Wiecie ze miałam wczoraj a dzisiaj już się kończy. A teraz może będzie się tak ciągnąć byle co tydzień
 
Do góry