reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Nie jest dużo , tylko na papierze jak jestem w toalecie a brzuch to czasami boli jak na okres a czasami kłuje po bokach .

Ja sobie , tez kibicuje ;) zobaczymy w środę .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jest dużo , tylko na papierze jak jestem w toalecie a brzuch to czasami boli jak na okres a czasami kłuje po bokach .

Ja sobie , tez kibicuje ;) zobaczymy w środę .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli jak sie nie rozkreca to jest duza szansa ze bedzie dobrze. Tak bys juz dawno miala chyba krwawienie, przynajmniej przez noc by sie rozkrecilo.
Na drugim naszym watku duzo z nas plamilo i to dlugo.

Kciukow nie puszczam, dzis tez sie pomodle za Twoja Kruszynke:*


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli jak sie nie rozkreca to jest duza szansa ze bedzie dobrze. Tak bys juz dawno miala chyba krwawienie, przynajmniej przez noc by sie rozkrecilo.
Na drugim naszym watku duzo z nas plamilo i to dlugo.

Kciukow nie puszczam, dzis tez sie pomodle za Twoja Kruszynke:*


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

We wcześniejszych moich poronieniach też tak miałam , plamilam przez 2 tygodnie i było tego mniej lub wiecej . Mam nadzieje , że tym razem skończy się plamienie i bedzie wszystko ok .abym wytrwała do środy . Dziekuje ci bardzo za wsparcie ;) [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana moja koleżanka 2 razy straciła
Ciaze a 3 raz tez plamila i juz jest na półmetku wiec badz dobrej myśli :* my tez jestesmy :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Raczej straciłam tą ciąże ;( . Rozkręciło się !!! Brzuch boli i krew czerwona . Jeszcze rano było malutko na brązowo ale teraz juz skrzepy są także pozamiatane !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej straciłam tą ciąże ;( . Rozkręciło się !!! Brzuch boli i krew czerwona . Jeszcze rano było malutko na brązowo ale teraz juz skrzepy są także pozamiatane !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ovli strasznie mi przykro[emoji22]
Bardzo Ci kibicowalam i kibicuje dalej!
[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli strasznie mi przykro[emoji22]
Bardzo Ci kibicowalam i kibicuje dalej!
[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem jakie leczenie teraz podjąć !! Muszę poszukać w Polsce konkretnego lekarza bo tutaj to do 50 -siatki sie nie wyrobie !!!!

Oni tutaj mają wyrąbane na wszystko dla nich plamienie w ciaży to przecież normalne , bóle brzucha też !!! Jestem wściekła !!! Jutro pójdę na tą wizyte to nagadam im tam i podziękuje za ich serdeczną pomoc !!! Śmiechu warte .
" Możesz się starać wszystko jest super " .widocznie nie jest !!!.

Ja potrzebuje ochrony już w czasie starania a tutaj nic nie dają !! Chory kraj pod tym względem . Oni chyba leczą na ilośc a nie na jakość bo kolejki w tej klinice to jak za zbożem w PRL .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem jakie leczenie teraz podjąć !! Muszę poszukać w Polsce konkretnego lekarza bo tutaj to do 50 -siatki sie nie wyrobie !!!!

Oni tutaj mają wyrąbane na wszystko dla nich plamienie w ciaży to przecież normalne , bóle brzucha też !!! Jestem wściekła !!! Jutro pójdę na tą wizyte to nagadam im tam i podziękuje za ich serdeczną pomoc !!! Śmiechu warte .
" Możesz się starać wszystko jest super " .widocznie nie jest !!!.

Ja potrzebuje ochrony już w czasie starania a tutaj nic nie dają !! Chory kraj pod tym względem . Oni chyba leczą na ilośc a nie na jakość bo kolejki w tej klinice to jak za zbożem w PRL .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ovli, moze ten encorton?
Badalas immunologie? Nk, allo mlr?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry